Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok féltékeny? Azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny? Azt gondolom hogy a párom megcsal, túl gondolok mindent… lány vagyok.

Figyelt kérdés
nov. 12. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevés az önbizalmad. Ha bíznál magadban és a párodban, akkor nem igazán lenne bajod a féltékenységgel.
nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki kellemetlen helyzetbe hoz téged - mint most a pasid - akkor nem jó helyen vagy mellette. Ha nem úgy viselkedik, hogy megbízz benne, akkor mi a jó abba, hogy együtt jártok? Ezt azért válaszold meg kérlek, először magadnak, de én is kíváncsi vagyok rá.
nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De most ebből honnan kéne nekünk tudni, hogy megcsal vagy sem?
nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

lehet hogy vannak okaid a féltékenységre.

mondd el neki

nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod azt, hogy megcsal?
nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lányok hajlamosabbak a túlgondolásra, de a megérzésük pontosabb, mint a ffiaké.

Ettől függetlenül vannak féltékeny ffiak, és nők is.

És vannak hűtlen ffiak, és nők.

nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Meton ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy a párod megcsal, akkor ez így is van, felesleges ezen aggódni. A női megérzés ritkán csal. Egyébként meg ha látja, hogy nem bízol benne, akkor fog találni olyat, aki megbízik benne, vagy legalább úgy tesz. Néha persze pont az jön be, ha féltékeny a másik, ezt meg kölcsönösen érezni kell.

Először azt gondold végig, mi van akkor, ha megcsal. Ha utána szakítanál, akkor felesleges erre várnod, mert meg fog történni. Ha csak távol akarsz tartani másokat, akkor inkább arra koncentrálj. Persze ha büdös és ápolatlan a párod, akkor könnyen távol tartasz mindenkit, de valószínűleg magadat is.

nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Meton ***** válasza:
Egyébként ha megcsókolod a pasid, akkor garantált, hogy mással nem fog csókolózni. Aztán ha gyűrűt húzol az ujjára, mármint jegy-gyűrűt, az szintén garancia arra, hogy mással ne foglalkozzon, felesleges féltékenynek lenni. Persze nem mondom, hogy nincs rés a pajzson, de ez meg feltűnő, ha kihasználja. Mondjuk ha olyan barátai vannak, akiket nem ismersz, vagy úgy megy társaságba, hogy nincs gyűrű az ujján. Ha okod van féltékenynek lenni, akkor 100%, hogy megcsal, csak magadat kínzod azzal, hogy bizonyítékot keresel.
nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!