Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyha egy olyan lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy olyan lánynak akivel ismerjük egymást úgy írok, hogy “Szia mi újság van” az akkor is redflag lesz?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan lányról van szó akit élőben ismerek. De most egy ideig nem tudtunk talizni. Ezért most fel akarom venni vele a kapcsolatot interneten kár mert interneten sokkal bénább tudok lenni, ugye ez az üzenet olyan lányoknál akit nem ismerek egyből redflag szokott lenni. Viszont itt nem az a helyzet. Ha nem ismerném akkor oké, hogy kellene a kreatív szöveg. De így minek ha élőben már voltam az xd? De ő nem tudom, hogyan reagálna erre mert egyszer csak azért nem jött el a barátnőjével bulizni mert buli előtt szemerkélt egy órát az eső. És ettől annyira megijedtek meg nem értették a helyzetet.

nov. 12. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kicsikét legyél kreatívabb. Ha ide ezt letudtad írni akkor szerintem többre is képes vagy mint egy “Szia mi újság van” mert ezzel még akkor is ha ismeritek egymást nem leszel több mint egy tucatszámban kapható hülye gyerek.
nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De mégis miért semmi nem elég nektek?

Oké a nevét mellé írhatom még max..

nov. 12. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy helyzet, hogy ha a lánynak bejössz, tetszel neki, pont az esete vagy, akkor valami irtó nagy baromságot kell neki mondanod, hogy kiábránduljon belőled. Tapasztalat.

Eddigi barátnőim mind ezt mondták, hogy olyan kis szerencsétlenül nyitottam náluk, de jó pasi vagyok meg "aranyos" (ezt mondjuk nem szerettem, mikor ezt mondták), ezért mindegy, adnak esélyt, aztán majd alakul. Végül minddel így jöttem össze.


Szóval ha tetszel neki, és nem vagy egy bunkó paraszt, akkor majdhogynem nyert ügyed van. Csak ne a szex legyen az első téma, amit felhozol.

nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Segísetek mi az a redflag? 23 éves vagyok de annyiszor hallom mostanába csak nem tudom a jelentését. Nem bkó válaszokat kérek, saját fogalmazásra lennék kíváncsi.
nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

red flag = intő jel (szó szerint vörös zászló, egyébként)


Ami meg a kérdezőt illeti:

"De mégis miért semmi nem elég nektek?

Oké a nevét mellé írhatom még max.."

Figyi, lehet nagyképűt játszani, de ha azt szeretnéd, hogy a címzett válaszoljon is, akkor a Mi újság van?-nál valóban kicsit kreatívabbnak kellene lenned, mert erre a kérdésre leggyakrabban az a válasz jön, hogy "Semmi."

nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi utolsó így már oké.
nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Red flag : valami olyan egyertelmu into jel, amirol tudod,hogy jobb elkerulni a masikat.

Oszinten gyulolom ezt a kifejezest :D mar mindenre rahuzzuk.

Kerdezonek: nincs gond ezzel a kerdessel szerintem. Legyel kommunikativ,ha esetleg rovid valasz erkezik es ne hagyd elulni a beszelgetest. Kerdezd meg hkgy telnek a napjai, mi tortenik vele, mi tortent miota nem lattatok egymast, hogy erzi magat, de ugy igazan, teged o valoban erdekel. Kedveskedj neki, mondd el h jo az uj fotoja stbstb

dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!