Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek akkor ha képtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha képtelen vagyok elfogadni, hogy a barátnőmnek előttem volt barátja?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nehéz nekem, mindig elképzelem, hogy ő mással csókolózott és aludt…
2023. nov. 13. 23:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%
Jajj dehogy nehéz neked csak hülye vagy
2023. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
57%
És akkor neked egy férjes, FULLOS MILF sem lenne megfelelő? Miközben 1000 pasiból 999 a fél tökét adná érte.
2023. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyenek szoktak aztán 30 évesen is tizenpár éves szűz kislányokat kergetni. Kisebbrendűségi komplexusod van, fordulj pszichológushoz.
2023. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
83%

25. Vagy kiírni ide minden nap a:


"37 éves késő barátnőt keresni, sok mindenről lemaradtam?"

"Hol ismerkedjen tapasztalat nélküli, szűz 43 éves fiú?"

"Havi 500 + lakás elég egy kisboltok Katihoz?"


kérdéseket.

2023. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
1%
Csak a lányoknak kell szüzeknek lenni, a fiúknál ez nem számít
2023. nov. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
86%
#27 Miért?
2023. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó ha te szűz lányt vársz el akkor neked is szűznek kell lenned.

Milyen jogon követelsz olyat amihez neked semmi közöd?

Ez elképesztően taszító egy szűz lány számára.

2023. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
94%
Soknak a maszturbálás is taszító. Úgyhogy, ha érintetlen csajt akartok, akkor nektek is annak kell lennetek. Ha meg már lekéstetek róla, akkor ne rinyáljatok.
2023. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
91%

A gond a fejedben van. Mi az, hogy képtelen vagy rá? Nem vagy képtelen, csak elkönyvelted hogy ez így tök oké, ezen nem lehet változtatni. Értem én hogy kényelmes, viszont ez elég erős pszichés defekt, én nem nyugodnék bele a helyedben.

Gondolj bele: miért lenne egy ember a földön aki csak azért utasít vissza minden érdeklődőt mert a jóisten küldött egy angyalkát aki üzente neki hogy "ne szexelj, xy amott vár téged szüzen"

Vagy van egy tök jó csaj akit minden fiú akarna maga mellé de csakúgy élből elutasítja mindet. Miért gondolod hogy ez a lány amúgy nem frigid és majd melletted egy szexi istennő lesz, nem pedig vinnyog ha esetleg közelednél hozzá?

Ha meg tényleg van olyan lány aki nem akarja odaadni magát csakúgy akárkinek, akkor bizony nem egy rinyáló kisfiú fogja megnyerni, elhiheted!

Kapd össze magad, ennyit tudsz tenni. Gondolkodj el, fejleszd magad, esetleg menj el egy szakemberhez 1-2 órára aki elbeszélget veled erről, lehet hogy ez is elég hogy kizökkentsen téged ebből a marhaságból.

2023. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
70%
Savanyú a szőlő, 32?
2023. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!