Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sajnos nagyon féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nagyon féltékeny vagyok a közeli barátainkra is,mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratnom es en meg nemreg vagyunk egyutt. mindketten 18 eves lanyok vagyunk,mielott osszejottunk is egy barati tarsasag voltunk illetve mi ketten legjobb baratok. nagyon igyekszem egeszseges kapcsolatot fenntartani,megfelelo tempoban haladni jol kommunikalni stb de a feltekenysegem borzalmas,a sajat kozos baratainkra is feltekeny vagyok holott o egy nagyon introvertalt ember akinek csak egy ket baratja van mig nekem rengeteg van,es semmi okot nem ad ra hogy feltekeny legyek. mit tegyek?

nov. 14. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak hagyd élni, ha nem akar megcsalni vagy akármi úgyse teszi. Ha meg meg akar csalni, úgyis megteszi. Fókuszálj a kapcsolatotokra hogy ne legyen oka megcsalni.
nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudatosan élj, es gondolkodj.

Ne legy feltekeny, es irigy, ezek csak tonkre teszik az emberi kapcsolataid.

Fejleszd magad, a gondolkozasodat valtoztasd meg.

nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!