Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj van velem?(Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem?(Lent)

Figyelt kérdés

Nem értem saját magam, kapcsolatra vágyom és nagyon szeretném is, de ha ott vagyok és lépnem kellene meg futamodom, pedig készen állok rá.

De akárhányszor ott tartok hogy ebből tudom hogy lehet kapcsolat/szerelem, akkor egyszerűen meg áll bennem minden, hirtelen rideg leszek... És már nem értem saját magam.

Velem van a baj?...

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



#szerelem #kapcsolat #Megfutamodas #Bajvanvelem
nov. 14. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen valószínűleg veled van a baj. És azért mert az ilyen emberek nagyon sok sérelmet tudnak okozni másoknak. Azzal, hogy kezdetben minden szép és jó, ezt kommunikálod a másik fél felé, majd benyögöd nem szeretnél kapcsolatot. Ennél màr csak az szokott jobb lenni ha valaki úgy tesz mintha kapcsolatban lenne valakivel, de nincs kimondva mert számára kényelmesebb az, hogy szabad lehet. Hogy miért lehet ez nálad?! Azt nyilván nem tudom pontosan megmondani, magadban kell rendezni ezt a dolgot átgondolni miért futamodsz meg mindig, mi a probléma, miért félsz egy kapcsolattól. Fejben kell rendezni.
nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1/1 Köszönöm a válaszod!:)
nov. 14. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. egyszer már jártam úgy, évekkel ezelőtt, hogy hónapokig tartó chatelés utáni első találkozáskor nem léptem, és persze sajnos le is maradtam a lányról, akivel ismerkedtem. Pedig tetszett, és szerettem volna vele összejönni, de ott és akkor lefagytam. Egyrészt nem tudtam, hogy akkor most mit csináljak. Attól féltem, hogy akkor ha most megcsókolom, vagy megfogom a kezét, akkor esetleg nyomulósnak tűnök...


Most is van küszöbön egy ilyen lehetőség, tetszik a lány, kedves is, de őszintén most se tudom, mit csináljak. Fogjam majd meg a kezét? Esetleg valami más? Nem akarok se lefagyni, se nyomulósnak tűnni!


Talán dobjak be egy felest előtte bátorítónak? Nem tudom. Mert ha nem csókolom meg, akkor lehet nem jön össze. De ha meg bepróbálkozok, akkor meg túl nyomulósnak tűnök? Nehéz ügy!

nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak korábbi rossz tapasztalataid? Mert ha igen, akkor érthető.

Esetleg az lehet még, hogy nincs sok önbizalmad, ezért talán a kapcsolat fenntartásától félsz.

nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!