Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-17 éves lányok, nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves lányok, nektek mi mell egy srácban hogy tetszen nektek?

Figyelt kérdés

nov. 29. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Javítanék: Mi kell (nem mi mell)
nov. 29. 15:32
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Vigyed őket mindenfelé lehetőleg buliba, fesztiválra, legyen jogsid, meghívd enni. Legyél izmos, vicces, tudjon villogni a kétszínű barátnőinek azért hogy menőbb legyen. Miközben semmi tapasztalata csak rinyálni tud és farasztani aztán ha nem úgy van ahogy ő akarja akkor benned kelt lelkiismeretfurdalást. Te legyél tapasztalt de fogadd el hogy ő szűz és ne eroltesd.
nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Legyen kedves, vicces, okos és becsületes.

Ha külsőségeket nézem csak annyi, hogy magasabb és picit izmos legyen. De ezek nem szükségesek.

Nekem a belső többet számít mint a külső. De minden lány más és más kell nekik.

Számomra ezek a fontosak. 17/l

nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az arc a legfontosabb. Ha az megfog, akkor onnantól sokkal előrébb van nálam. Nyílván alap, hogy ne legyen bunkó, meg ilyenek, de számomra hiába elképesztően okos valaki, ha a külsejében semmi vonzó nincs.:/

18L

nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Osztom előző véleményét, engem a fiúk az arcukkal, a mosolyukkal tudnak megfogni. Azért jó, ha a fiú magasabb nálam ( 160 vagyok),és ha sportos,de ez nem feltétlen kritérium.

Szeretem,ha okos,lehet vele jókat beszélgetni,meg tud nevettetni,kedves,ha kell akkor segít,illetve nem egy kétbalkezes. Az is jó,ha fel tudja magát találni, és nem esik kétségbe a problémák láttán.


17L

nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Legyen ápolt, tisztelettudó, őszinte és mutassa meg, hogy szeret, vállaljon fel és legyen kedves. A külsőre nincs elvárásom, lehet vékony, teltebb, magas vagy alacsony, csak legyen meg benne amit keresek:D
nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem főleg a személyiség és a kisugárzás.

De nyilván a kinézet se utolsó, viszont ha ápolt és igényes vagy magadra az bőven elég:F



L

nov. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Alap, hogy tudjon helyesen írni.
nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!