Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért zavarja ez a haveromat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért zavarja ez a haveromat?

Figyelt kérdés

A haverom valamiért nem szereti a négereket. Én nem olyan rég összejöttem egy néger lánnyal és a haveromat ez valamiért zavarja. Megkérdeztem tőle hogy miért zavarja ez de annyit mondott rá hogy ő nem szereti azt ha két különböző rasszú ember együtt van és leakart beszélni arról hogy együtt legyek evvel a lánnyal.

Szerintetek normális az hogy a haverom ez zavarja?


dec. 14. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A haverod rasszista.
dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Rasszista a haver. Mondj neki annyit, hogy legalább ne tegye szóvá, hogy nem bírja a csajt.
dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ne törődj vele. Legalább mindenki megfogja nézni hogy milyen csajod van! Különleges.

Az már más téma hogy majd a gyerekedet cikizhetik..

dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
Én ismertem egy ilyen csajt, mindig fújolta a menekülteket (többnyire négerek voltak itt), mondta, hogy ki kellene irtani őket, stb... Aztán összejött eggyel.
dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem normális. A haverod rasszista. Ráadásul nem egy mezei rasszista, mint Pityu bácsi aki nem érti, hogy léteznek más emberek is, hanem már egy komolyabb szinten.
dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!