Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok ennyire elcseszet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire elcseszett ember?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel hamarosan másfél éve leszünk együtt. Távkapcsolatban vagyunk, sokszor hiányzik nekem és úgy érzem, hogy nagyon szeretem őt. Viszont egyre nehezebbnek érzem azt, hogy hűséges maradjak. Sosem csaltam meg őt és nem is akarom, de gyakran álmodok erotikus dolgokat más lányokról, illetve néha eszembe jut, hogy mi lenne ha... Hiába érzem magam rosszul a gondolattól, egyre nehezebbnek érzem a hűség megtartását. Szerintetek rossz ember vagyok? Mit kéne tennem?

dec. 19. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Voltatok valaha igazi kapcsolatban? Ha nem, akkor nincs barátnőd, csak egy online beszélgetőpartnered. Mi miatt kell távkapcsolatban lenni? Szoktatok találkozni személyesen? Ha még csak látni se szoktad őt élőben, nem gondolnám hogy baj van veled. Valószínűleg ő is hasonlót érez
dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Minden hétvégén találkozunk. A távkapcsolat azért van, mert messze lakunk egymától.
dec. 19. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagy elcseszett.


Jártam hasonló cipőben, nem voltam hűséges, élveztem az életet, fiatal voltam, jól esett, nem bántam meg. Vége lett de nem emiatt. Gondolom fiatal vagy, ne tartsd vissza magad mert azt fogod megbánni, csajozz amennyit csak tudsz!

dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, de érdemes gyakrabban találkozni vele
dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitol nem vagy rossz ember (hisz nem tetted meg), de ha tenyleg szereted, akkor osszeszeded magad. Te se orulnel szerintem, hogy abba az 5 napba mig nem vagytok egyutt mas fiuk kurnak a baratnod...
dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Hány éves vagy?
dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elcseszett vagy, hanem kanos. Fiatal korban alap.
dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért miért lennél elcseszett ember?
dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elcseszett. Mindenkiben merülnek fel hasonló érzések, vágyak, gondolatok. Pusztán egy dolog van, ami más a hűséges és a megcsaló emberek között: hogy tudnak-e uralkodni a vágyaikon.

Amíg nem csalod meg nincs semmi probléma.

dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkret lanyokon (pl ismeros) jar az eszed, vagy csak ugy random kepzelodsz, mert kanos vagy??
dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!