Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy megbántátok a szakítást?

Figyelt kérdés

Én szakítottam a lánnyal, mert úgy éreztem nem illünk össze, túl félénk volt hozzám képest, és a kezdeti szikra is elhalványult az én oldalamról.

Viszont az elmúlt időben, sokszor láttam őt, sokat mosolyog a barátaival, és nevetgél. Azóta újra elkezdtem gondolni rá, és arra, hogy talán szakítani vele nem a legjobb ötlet volt. Ráadásul többet is nyújtott nekem, mint ami a mai lányok képesek nyújtani. Nem voltak nagyon komoly vitáink sem, csak néhány összekapás butaságok miatt, tehát nem emiatt szakítottam vele. Ő eléggé rosszul is volt ezután.

Veletek történt már hasonló eset? Hogy később meggondoltátok magatokat? Ha igen, mit csináltatok?



dec. 20. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Esélyem sem volt még ilyenre.
dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha van esély mentsd meg!
dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha egyszer szakítasz, akkor nem hiába szakítasz. Most gondolom nincs más a láthatáron, ezért mennék vissza hozzá, mert "mégsem volt olyan rossz vele", de ha ismét összejönnétek, megint előjönnének a problémák, és hosszú távon megint ő sérülne, ha te ismét megunod.
dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Tényleg nem volt rossz vele, szimplán azt hiszem, hülye voltam. Nem is voltak problémáink. De itt nem a kapcsolat mivoltát kérdeztem, hanem tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy más is járt-e már így.

dec. 20. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt már eljátszottad. A kérdésre a válasz pedig nem, én még nem jártam így.
dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy véleledtem, hogy csak úgy szakítani nem lehet hirtelen felindulásból. Nagyon át kell gondolni. Persze így is benne van, hogy később megbánod, de sajnos ez van, a döntéseink hatással vannak ránk.
dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szinte ugyan az mint neked, ráuntam mondhatni. Hülye tini voltam, azóta is bánom de ami megtörtént visszacsinálni már nem lehet, szóval én elfogadtam hogy kettőnknek ott vége lett. Ha te úgy érzed még menthető, akkor megpróbálhatod, de sok sélyt nem látok rá.
dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig három, hosszú évekig tartó kapcsolatom volt. Úgy gondolom, hogy az első párommal tökéletesen illettünk egymáshoz, de nagyon fiatalok voltunk, és idővel annyit változtunk, hogy nem volt jó. Nagyon szerettem, mai napig úgy gondolok rá, hogy ha nem növünk fel, hanem 17-20 évesek maradunk akkor nekem ő volt az igazi.


De a férjemről is ezt gondolom, hogy ha fiatalon, egyetem alatt találkozunk, úgy mentünk volna el egymás mellett, hogy fel se nézünk. Felnőtt fejjel kellett találkoznunk, kialakult világképpel és önismerettel, hogy jó legyen együtt.

dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz, csak már untad a túl jót. Aztán most, visszasírod. De ha visszakapnád, hamar ráunnál megint.
dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A #9-es tökéletesen leírta, felesleges lenne újrakezdeni. Meguntad a csajt, és eldobtad.
dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!