Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemrég szakítottam a barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátnőmmel. 19 éves fiú vagyok, valaki akar beszélni?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok ,szivesen beszélgetnék valakivel, jól jönne egy lelki támogatás . Magamról nem sokat tudok mesélni , 19 vagyok nemsokára 20, sulizok ,edzek . Nagyon megérint a szakítás a barátnőmmel ,majdnem 3 éves kapcsolat ment tönkre, mindenem volt. Kortól nemtől függetlenül beszélnék valakivel aki meghallgatna.

dec. 25. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
A csajnak valami elérhetőségét megadhatnád ;D
dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
91%
Én igen.
dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Privátoztam neki és sajnos rossz volt velem!!
dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megis kivel voltam rossz xdd
dec. 25. 20:45
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nézz Jordan Peterson videókat, formáld magad. Pláne, ha megcsalt, és az miatt vagy szomorú, az olyan erőt tud adni, mint semmi más a világon (energia formájában, amit arra kell fordíts, hogy fejleszd magad)
dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg csak egyszeruen szenvedessel ert veget
dec. 25. 20:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszi a video otletet ,nem hallottam meg rola , ra fogok nezni
dec. 25. 20:51
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Szívesen. Mielőtt rakeresnel, és egyik egyetemi előadására bukkannál ajánlom, hogy specifikusan keress rá, hogy mi az ami foglalkoztat jelenleg, amin töprengsz, amiben jobb akarsz lenni, vagy ami a barátnőddel kapcsolatban foglalkoztat kérdés (bizonyára még van ilyen), és mi a mondanója Petersonnak az adott témáról.

Lehet, kicsit Jehova tanúisan tolom, de egy próbát mindenképpen megér.

dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma, na jól van ám... :(


Ez szomorú, de miért éppen ma?

dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos így jött ki , legszomorúbb hogy nagyon vártam a karácsonyi találkozást, aji minden be volt készítve ,meseszerűen képzeltem el az egészet. Aztán megváltozott minden ,hosszu a történet , régre nyúl vissza , igazából ami rátette a pontot a végére az az hogy úgy érezte hogy én lekorlátozom őt. Nem tudom mi fog lenni a jövőben, nem érzem azt hogy akkorát hibáztam volna ami miatt ezt érdemelné a hosszú kapcsolatunk. Tanulságot sem tudok levonni, lehetetlen dolog volt követelve tőlem úgy érzem, mintha valaki azt kérné hogy legyél egyszerre fehér is és fekete is, te pedig próbálsz szürke maradni de legbelül a szíved az nem fekete, es nem is feher de meg csak nem is szürke. Sok volt a hullámvölgy sok vita sok veszekedés de sok sok csodás pillanat is. Igazából lehet 19 évesen fiatal vagyok egy életre szóló kapcsolatra ,nincs kialakulva az életem , sokszor ez is probléma egy lánynál ,ezt egyrészt meg lehet érteni , de másrészt meg a szeretet ezt le kellene hogy győzze. Mindenesetre remélem egyszer találok valakit aki úgy szeret ahogy vagyok ,vagy pedig fejlődik annyit a személyiségem és halad annyit az életem hogy megfeleljek egy komoly lánynak. Azzal vigasztal mindenki hogy ez az élet rendje , keresgél az ember aztán egyszer rátalál valakire, de ez valahogy mégsem vigasztal jelenleg , mi konkretan egymas legjobb baratai voltunk es egymas mindenei 3 evig, voltak elhidegulesek de vegul visszatalaltunk mindig, most ugy erzem legbelul hogy lehet jobb lenne ha nem talalnank vissza, tul sok stressz ez mar nekem , nyugtatókon gondolkodok ,alig eszek stb, őt nem viseli meg ennyire ez, sem egyik vitánk sem viselte meg , nem szomorodik el, csak mérges lesz akárki miatt is van a vita, ezért is éreztem magam veszélyben érzelmileg mellette. Fáj ez az egész nagyon de talán jobb így , csak most fel kellene állni talpra egy k.o. után.

Lehet lehetetlen ez

dec. 25. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!