Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eddig nem voltam teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem voltam teljesen őszinte vagy inkább: zárkózott voltam barátommal, gyakran ezen továbblépett, de most "köti az ebet a karóhoz" és azt mondja, addig nem fog velem normális lenne, amíg nem válaszolok?

Figyelt kérdés

Karácsonyi buliban készült egy ölelkezős kép egy sráccal, és erről nem akartam beszélni, azóta teljesen eldurrant az agya, és követeli, hogy mondjam meg, ki ez a srác, miért ölelkeztem vele, stb...


Én nem akarok erről beszélni, mert igazából exem, de nem tud róla... Most mit tegyek?


jan. 2. 10:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt, hogy vagy tízszer hívott egymás után, amíg fel nem vettem, és kérte, hogy legyek végre őszinte, és mondjam meg, ki ez a srác.
jan. 2. 10:19
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szép lassan rájössz, hogy érdemes őszintének lenni, különben egyik ilyen helyzetből kerülsz majd a másikba. Mondd el neki, hogy mi az igazság, és aztán könnyebb lesz.
jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha bármit is "követel", akkor jobb, ha hagyod az egészet, mert ebböl idövel teljes kontrol lesz
jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Vége a kapcsolatodnak és ennek egyedül te vagy az oka. Egyrészt minek ölelkezel az exeddel, másrészt, ha már megtörtént, miért nem mondod el neki?
jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt már tudjuk, hogy ki az a srác.

De miért ölelkeztetek?


Amúgy ennek a kapcsolatnak szerintem is lőttek, ebből jól már nem tudsz kijönni (hacsak nem a szakítás a cél).

jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Buták vagytok és gyerekek. Mi ezzel a baj, hogy megölelted az exedet? Attól még lehettek jóban. Ez csak egy rossz beidegződés az embereknél, hogy utálni kell őket. Most a kérdésedből nem igazán derült ki, hogy kötődsz még hozzá vagy már nincs semmi, ha igen akkor van baj. Mindenesetre számomra hihetetlen, hogy az emberekből mekkora nagy féltékenységi tüneteket tud előhozni az, hogy a párjuk ránézett vagy hozzáért valaki máshoz. Nem baj gyerekek, fő az egészséges párkapcsolat.
jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!