Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy párommal úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy párommal úgy vagyok együtt hogy külsőre egyáltalán nem jön be és nem vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

A szemelyisege fogott meg, hogy torodik velem, szeret, kitart mellettem, stb..viszont a.kulseje egyaltalan nem tetszik, es szexelni is csak 'kenyszerbol' szexelek, mert az egy kapcsolatban alap

Azert nem lennek egyutt egy jo pasival, mert az ugyis megcsalna, es mire mennek vele hosszutavon, ha a szemelyisegevel meg nem fog meg es nem ereznem a lelki biztonsagot

Ezert inkabb vagyok egyutt egy olyannal aki nem szep, de erzem a lelki biztonsagot

Fel eve vagyunk egyutt, fiatalok vagyunk

A csaladom szerint egy jobb kulseju pasit erdemelnek, mert en is szep vagyok.

De nem akarok jo pasit ugyse jarnek vele jol, tapasztalat..


jan. 10. 23:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg rám, de ha ennyi eszed van, akkor meg is érdemled, hogy bennragadj ebben a kapcsolatban. Nem lehet úgy élni, hogy a "jobb pasi biztosan megcsal majd". Ennyi erővel ne menj ki az utcára, mert a fejedre eshet egy tégla.

Meg amúgy középút nincs? A legjobb és a legrosszabb pasik között rengeteg (úgynevezett átlagos) srác van, akikkel külsőre is elégedett lehetsz.

jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

#22: Igen, csak ez kb. szánalomszex...és kapcsolat. Csoda, hogy nem tűnik fel neki, hogy a lány kicsit sem élvezi.

Mondjuk biztos fiatal, kanos és hülye...fel se tűnik neki. :D

jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez neked jó, hát isten éltessen, de nekem vannak etikai aggályaim.

Az a szerencsétlen srác ha egyszer ezt megtudja, hatalmas csorba fog esni az önbecsülésén. A hazugság és a színjáték sem tartható fenn örökké. Ha viszolyogsz tőle és úgy szexelsz vele, azzal becsapod szegényt.

Én pasiként nyilván nagyon kiakadnék és azonnal szakítanék, ha ilyen helyzetbe kerülnék egy nővel.

jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem hagyod neki, hogy olyan lányt találjon, aki tényleg kívánja őt?
jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
97%
Arról nem is beszélve, hogy ez a felfogás a felnőttkori kapcsolatoknál nagyon nem fog működni.
jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Így csak lopjátok egymás idejét
jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%
Most még azt hiszed, hogy tudsz színlelni, de az életben lesznek olyan mérföldkövek, amikor már komolyabb dolgokról kell döntened. Tényleg belemennél egy házasságba, költözésbe, gyerekbe, mert te jó színésznőnek érzed magadat? A 16 évesek még hülyén gondolkodnak, és te is azért nem szakítasz vele, mert félsz az érzéstől, hogy megbántod. Ettől függetlenül mindkettőtöknek az lenne a legjobb, ha szakítanátok. Neki azért, mert hülyének nézed, és nem érdemled meg, neked meg azért, mert a karma segítségével kereshetnél egy olyan palit, aki ugyanígy viselkedik veled, hogy aztán utána megtaláld azt, akivel te is úgy fogsz majd viselkedni, ahogy megérdemli, és szeretitek egymást.
jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#28, masfel ev mulva megkeri a kezem es en hozza akarok hozzamenni. Gyereket nem akarok tole de vele tervezem leelni az eletem mert a szemelyisege nagyon megfogott es megegy ilyen elkotelezett, huseges, stb..tipust nemtalalok ezert nem hagyom el


Bevallom, sajnalom, mert szegeny, egy hazugsagban el/fog elni

jan. 11. 15:23
 29/33 anonim válasza:
80%

Rossz volt olvasni amiket írtál de én nem ítélkezem, sőt, ha van kedved privátban beszélni, irj nyugodtan!

18/l

jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Aztán majd évekkel később döbben rá, hogy mekkora hibát követett el, és jöhet a válás...

Őszintén nem tudom eldönteni, hogy ennyire naív vagy ennyire agyatlan vagy, de csak sajnálni tudom a srácot...

Mondjuk neki is sok esze lehet, ha 20 évesen meg akarja kérni egy 18 éves lány kezét...

jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!