Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez szerintetek normális ,vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális ,vagy jogosan vagyok emiatt szomorú?

Figyelt kérdés
A barátommal jó a kapcsolatom. jól kijövünk. amikor ő volt beteg , mindig ott voltam neki ,vettem neki kaját,inni ,vittem neki gyógyszereket , segítettem lelkileg ,hogy túl lesz a betegségen és én itt vagyok neki . viszont amikor én leszek beteg ,oda se figyel rám . csak veszekszik hogy milyen látványosan szenvedek . (tavaly már ordított és zokogott ő amikor beteg volt, konkrétan hisztinek lehetett nevezni) megvan a menstruációm ,fáj a hasam nagyon ,ami eddig nem volt jellemző. néha szóltam neki hogy nagyon fáj ,próbáltam hozzá bújni, elkérni a kezét a hasamra. de csak elkezdett veszekedni és mondani hogy mit szenvedek , hagyjam őt békén . nagyon rosszul esik ,máskor is ezt csinálta . pedig én mindig segítek neki amikor nem érzi jól magát. jelenleg is kényszer mozgásokat kell csináljak annyira fáj a hasam , mintha attól is jobban fájna hogy szorongok amiért ő nem segít ilyenkor . ez normális? vagy lehet túlreagálom :(

jan. 11. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez mind ebben a formában igaz, ahogy leírtad, akkor sokkal inkább az a kérdés, hogy ha nem kezel társként, akkor mégis mi mutatja, hogy ti egymással tervezitek a jövőt, és egyáltalán miért vagytok együtt? Csak mert bejön a másik? - ha igen, az édes kevés.
jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális ez így. Próbálj meg beszélni vele, dd h nincs változás, akkor muszáj átgondolni ezt a kapcsolatot.
jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%
Ahol nincs meg a kölcsönös törődés az aligha nevezhető kapcsolatnak.Gondolkodj el rajta.
jan. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
31%

Ezeket az embereket ugy hivjak hogy narcisztikusok.

Nem tudom hany evesek vagytok de ez nem nornalis. Ha en vagyok a beteg a baratom meg a fejemet js fogja mondjuk ha hanyok hoz nkm mindent. Ez van forditva is. Ez lenne a normalis.

A baratod nem alkalmas a kapcsolatra.

jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!