Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a tapasztalatotok az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok az olyan kapcsolatokkal, ahol már sokadjára jönnek össze de mindig szètmennek?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm 1 év alatt most jött össze 4x egy exével, de amíg nem voltak együtt volt nekik más is. àltalában 1 hètig minden “tökéletes” volt, aztán a fiú nem kereste a lányt. most megint együtt vannak, eltelt 1,5 kb, még együtt vannak. hozzá kell tenni fiatalok mind a 2-en, főleg a lány. mi a tapasztalatotok, ahol ennyiszer szétmennek és összejönnek, főleg úgy hogy csak hetekig tökéletes minden, egyszer fog hosszabb ideig tartani, vagy akárhányszor próbàlják meg îgy fog végződni?
febr. 10. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót, olyan mint barátság extrákkal. Néha megunják, aztán megint visszatalálnak. Kellett valaki, akivel szexelhetnek, vagy együtt programozhatnak ...
febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még olyan kapcsolatot, ami így indult, aztán jó vége lett. Abban az esetben talán lehetséges, ha most még mindketten fiatalok és később megkomolyodnak, de ez a megkomolyodás azzal is járhat, hogy felfogják, hogy ez így nem jó nekik. Az biztos, hogy nagyon nem egészséges ez így.
febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így fog végződni. Egy ismerősöm legalább 20 éve játssza ezt a nőjével. Egy évig megvannak, aztán nagy drámával végleg szakítanak, a csaj költözik az anyjához, törlik meg tiltják egymást mindenhonnan, 2-3 hónapig körbekefélik a megyét, aztán újra egymásra borulnak könnyek között. Voltak már házasok is, volt második jegyesség a válás után, mindig ez történik. Szerencsére gyereket nem akarnak. Egyébként kívülről full egyértelmű, hogy a csaj megy mindig vissza, mert a fszi nagyon jól keres, és magától nem tudna olyan színvonalon élni. A fszi meg egyszerűen sodródik az árral.
febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören: sz*r.
febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd szakítanak huszadszorra is.
febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy döntsék el akarnak valamit a másiktól vagy sem.
febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 hét telt el kb, de màr bizalmatlan a lány, és állandóan kivan a gyerek miatt, mert leszarja, alig foglalkozik vele. de azt nem értem, hogy mit lehet így szeretni egy emberbe hogy ennek ellenère is ennyire ragaszkodik hozzà, úgy hogy kinézetre is egy teljesen àtlagos vagy még inkább az alatti srác, ès személyiségre se olyan èrdekes, szerintem. főleg hogy állandóan ezt csinálja, és valoszínűleg sose fog vàltozni.
febr. 12. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szard le, engem qrva idegesíteni, hogy nekem rinyál
febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!