Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire felszínes ez? Azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire felszínes ez? Azért nem jön össze a lány a szerelmével, mert "mi lenne a többiek véleménye" és "nem lehetne vele jó képeket" készíteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki szerelmes egy fiúba. De a kérdésben lévő okok miatt nem jön össze vele, inkább szerzett magának egy jól kinéző srácot, de igazából nem is szereti, viszont "jó képeket" lehet kirakni instára meg tiktokra - vele, közösen.


Ez így normális? Hallott már valaki ilyesmiről?


febr. 11. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre te is tudod a választ - max megerősítésre vársz...
febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem szánalmas és kissé beteges... És nem hiszem el, hogy ilyen komolyan létezik.
febr. 11. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lánynak nem pasira, nem társra van/lenne szüksége ha nem csak egy dekorációra! Válasszon magának egy kirakati bábut!

Én is találkoztam már ilyen lánnyal, de csak egy randiig jutottunk mert elmenekültem!

febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szánalmas.

Valószínű nem akar egyedül lenni, ismerősei körében párkapcsolatban vannak már.

Éretlen még, majd kinövi (ha van esze hozzá)

febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már nincs lejebb.
febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de nem lehet vele mit tenni. Aki ennyire hülye, azt ki kell röhögni és ennyi.
febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te melyik vagy?

A szép fiú, vagy a másik?

febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én egy harmadik. De nem nevető. Inkább: megvető.
febr. 12. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!