Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek egy olyan lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy olyan lánnyal, aki szerint aki nem "gymrat" vagy autóbzi az voltaképp nem férfi?

Figyelt kérdés
És ezt így konkrétan komolyan gondolja.
febr. 12. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el
febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Legyél a szubja. Persze ha az ilyesmi nem érdekel titeket, akkor 1. válaszoló megmondta
febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell az eretlennel foglalkozni.

Vagy mondd azt hogy aki nem modell, az nem no.

febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tovább foglalkozni vele és el kell hajtani.


Én már régen megtanultam az ilyesmi dolgokat lekezelni és nem foglalkozok többet azokkal akik hasonlóan gondolkodnak.


Régen ismerkedtem egy lánnyal akinek az volt a rögeszméje hogy számára az nem férfi aki nem szeret focimeccsekre járni vagy azt nézni legalább a TV-ben. Mert ez kb ugyan az.

febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel aki nem mos, nem főz, nem takarít, vagy belepofázik a férfiak dolgába, az nem nő
febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönj el tőle udvariasan és kerüld el/tiltsd le mindenhol
febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Még változhat, pár év múlva lehet, hogy máshogy gondolja, de az is lehet, hogy élete végéig így fogja látni a világot. Ha neked ez nem jó, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Milyen jó, hogy kiderült, és még nincs közös gyereketek, meg 30 millió hiteletek.
febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!