Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk egyutt barátnőmmel. Tegnap átnéztem a telefonját, és más fiunak küldött melltartós képet. Ezt szóvá tettem még aznap este, és azt mondta hogy az anyja ellen akar evvel lázadni... most szünetet kért mert belenéztem a telefonjába, de nem akar szakitani

febr. 14. 07:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10 azért, mert láttam a beszélgetést, és a képeket amit küldött... de nem baj, majd elbeszélgetek vele, hátha jutok valamire, vagy nem tudom 😅
febr. 14. 12:39
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Melltartós képeket küld másoknak és ez az indoka? Jólvan, ti is megéritek a pénzeteket.
febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha lázadni akarna, neked is küldhetné, nem?

3-asnak szerintem is igaza van. Az se normális hogy a telefonjába nézel, és az se, hogy egyáltalán küld ilyen képeket.

febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Adva van egy lány, akiben nem bízol, sőt kiderült, hogy nem is igazán lehet megbízni benne. Az is gáz, hogy nem az a problémája, hogy megaláz azzal, hogy képeket küld más pasiknak, hanem az, hogy ez kiderült, bár nem tudom konkréten hogy jutott eszedbe, hogy megnézd a telefonját. Érezted, hogy valami nem stimmel a lánnyal vagy szólt valaki neked? Szóval a lényeg, hogy te nem bízol benne, ő pedig egy befolyásolható, érzéketlen, dedós ribi, aki nem értékel téged. Figyelembe véve a tényeket, egyszerűen nem értem a tanácstalanságod okát. A helyedben én keresnék egy normális lányt, akiben meg tudok bízni.
febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#14 holnap jön fel... megd@gom azt utánna hagyom is... gondoltam arra, hogy lemegyek én hozzá, és a d@gás után lerakok neki egy ezrest azt eljövök onnan. Had érezze szarul magát xdddd
febr. 16. 23:35
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

15# Ne tedd! Tönkre akarod tenni a lelki világát? Ha esetleg ő ezt is tette veled, te ugyan olyan szemét akarsz lenni, mint ő? Gondolj bele, ha tényleg lázadásból tette (mert meg van rá az esély, csak kissé esztelen is), akkor ha ezt megteszed vele, depresszióssá válhat, megölheti magát. Aztán meg ehet téged a fene, hogy miattad tette. Mert minden embernek van lelkiismerete.


És lehet lepontoztok a közhelyesség miatt, de ez igaz.

febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Úristen! Nem tudom eldönteni, hogy ki szánalmasabb a kérdező vagy a csaj.

Hihetetlen, hogy ilyen 1 bites emberek kapcsolatban vannak.

febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kisfiacskám, aztán neked miféle jogod van a barátnőd telefonján kutakodni? SZEMÉLYISÉGI JOGSÉRTÉS, a levéltitkot TÖRVÉNY védi! A magánszférája neki sérthetetlen, akkor is, ha a barátnőd! Egyáltalán, hogy van bőr a képeden a mobiljábaqn kutakodni? Megalátzad, nem szereted őt és nem tiszteled, csak önző módon birtokolni és kisajátítani akarod, úgy tűnik... Változz meg, fiú, mert nem csak jogsértő a magatartásod, aminek következményei is lehetnek, hanem egyenesen UNDORÍT!
febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És teljesen mindegy, szíve joga hogy ismerősnek melltartós képet küld - az nem intim kép. Intimet meg neked SEM küldhet! A magánszféra SÉRTHETETLEN. A mobiljának a tartalmához közöd NINCS. A szerelem az bizalom és a másik becsületének, méltóságának tisztelete.
febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja és kisbarátom, házasság előtt nincs szex - lelki bűnbe ne vigyétek egymást.
febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!