Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom szeret e még a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szeret e még a barátom?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete megneztem a barátom keresèsi előzmènyeit ès sokszor volt benne más lányok neve köztük az ex barátnő első szerelme . Kissè csappant az önbizalmam mikor azt mondta hogy nem tetszem neki jelenlegi formámban azaz hogy fel szaladt pár kg . Nem tudom engem zavar amikor pedig rá kèrdeztem szokta e nezni más lányok kèpèt az interneten le tagadta . Nekem rosszul esik ès nem tudom mèg mit kènw tennem .
febr. 15. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul esik, mond meg neki. Ha nem veszi figyelembe, akkor hagyd ott!
febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha felszedtél pár kilót, és ezért "nem szeret", akkor ő sosem szeretett.
febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Dugtok amúgy már???
febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja elfogad olyannak amilyen vagyok de ha igy lenne nem mondana ilyet hogy zavarja a plusz sulyom amit igyekszem leadni
febr. 15. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Megvan a probléma forrása, amin tudsz is változtatni.
febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Javaslom ne hízz el, ha szeretnél tetszeni annak akinek vékonyan tetszettél meg. Ez azért nem olyan bonyolult. Nyilván egy ideig eljátsza hogy semmi nem változott, de idővel kihűl a dolog.
febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Betegség miatt jött fel a plusz kg amit ő is tud es nehéz leadnom de igyekszem
febr. 15. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy és ő segítség helyett kritizál téged, akkor szerinted ebből milyen kapcsolat lesz :)
febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Apárommal 6 éve vagyunk együtt, hálistennek neki nincs semmilyen ismert betegsége ami ezzel lenne összekapcsolható. Azonban 6 év az nagyon sok idő, gimnazisták voltunk most meg lassan diploma, az ember változik, látom rajta hogy felszedett pár kilót, de nem érdekel mert szeretem és nem azért szeretem hogy hogy néz ki. Igaz nem volt ezelőtt sok tapasztalatom más nőkkel, lehet emiatt gondolom így. Azonban én megtaláltam benne a társam, közös témák, közös érdeklődési körök és nekem ez az ami számít. Szerintem ha a palid ilyeneket mond neked a betegséged ellenére akkor az az ő szegénységi bizonyítványa. Biztos találsz jobbat. 22/F
febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!