Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm berágott rám, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm berágott rám, és elkezdte méregből híresztelni mindenkinek, hogy én elmebeteg vagyok, és sztalker, és most emiatt random emberek betámadnak és vannak, akik rendőrséggel fenyegetőznek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta mondta barátnőm, hogy ne haragudjak, csak eldurrant az agya, de ezt nem tudom tolerálni.
febr. 20. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék már nem lenne a barátnőm. Az embereket leszarni, úgyse csinálnak semmit csak a szájuk nagy. Ha meg a lány folytatja a savazásodat és ez annyira jdegesít akkor feljelented rágalmazásért.
febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te meg rágalmazásért jelented fel barátnődet, és ezután megszünteted vele a kapcsolatot.
febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni, nyugodtan jelentgessen fel, ha nem is te vagy a hibás, így rágalmazásért te még jól is kijösz belőle.
febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Cselekedjél mihamarabb! Engem egy ismerősöm csaja akart tönkretenni amikor hazavittem a pasijához mert ott hagyta részegen a szórakozóhelyen erre a csaj meg másnap kitalálta, hogy megerőszakoltam amiből rendőrségi ügy lett majdnem.
febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem, te is feljelentheted őt, vágj vissza.

Nem mellesleg elég fura világot élünk, ahol az emberek képesek a másikat betámadni bizonyítatlak állítások nyomán...

febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami megdöbbentő, hogy ezt elvileg egy olyan ember teszi, aki "szeret". Aha.
febr. 20. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De hogyha ez neked világos akkor cselekedjél, ne itt kérdezősködjél!
febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!