Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire érdemes együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes együtt lennem vele?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég azt érzem, hogy nem szeret úgy a párom mint régen, pedig már lassan 4 éve hogy együtt leszünk. Voltak veszekedések, konfliktusok amiket mindig megbeszéltünk, de mióta történt egy incidens azóta úgymond nem tudok megbízni benne.


Azaz incidens még tavaj nyáron volt mikor szallagavatón egy másik lánnyal táncolt. Itt leszögezem, hogy nem az volt a gond számomra, hisz én sose voltam senkire se féltékeny, mert tudom hogy nem csalna meg, De! Egy olyan lánnyal táncolt aki tetszett neki nagyon, és én ezt rohadtul nem tudtam.. persze akkor együtt is voltunk. Utána szakított velem és a csajnak valahogy elmondta hogy tetszik neki, de persze nem viszonozta hisz ő, mert annyira nem ismerték egymást, max egyszer-kétszer beszélgettek és kész. Majd mikor nem sikerült neki, megbeszéltük ezt a dolgot hogy mégis mi volt ez és összejöttünk azután megint. Így azóta hogy ez történt, tényleg nem tudok megbízni benne 100%-an, mert mindig az jár a fejembe, mivan ha tényleg megint más tetszik neki.. és egyre jobban aggódom ezért, mert pluszba kint is van külföldön egyetemen. Persze mindig mesél a napjáról, de úgy érzem olyan mintha titkolna tényleg valamit előttem, vagy csak tényleg én vagyok ennyire ráfeszülve.



febr. 20. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire bizalmatlan kapcsolatnak nincs értelme. Ez nem fog javulni, csak egyre rosszabb lesz. Egyébként nem hibáztatlak, én sem tudnék egy ilyen eset után ugyanúgy állni a helyzethez. Nyilván egyedül te tudod eldönteni, hogy valaha meg fogsz-e bízni benne még egyszer úgy, mint azelőtt, de ha nem, akkor nincs szerintem értelme folytatni és jobb minél előbb továbblépni.
febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez több dolog miatt is bukó már.

Alapból teljesen igaz, amit 1es ír, így, hogy nincs meg a bizalom értelmetlen a dolog


Illetve szerintem a szalagavatós esetből jól látszott, hogy úgymond csak addig kellettél, amíg nem tudta megközelíteni azt a lányt aki tetszett neki, szóval mi a garancia arra, hogy nem fogja megint ezt csinálni legközelebb...


Véleményem szerint ne vesztegesd az időd mellette, inkább minél előbb lépj túl rajta, próbálj ismerkedni.


(Ha esetleg szeretnél erről beszélgetni tanácsot kérni vagy van még kérdésed írj nyugodtan privátot, 17F)

febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg jobb lenne vele szakítani, hisz kitudja tényleg hogy mikor tetszik meg neki más. Csak egyrészt nemtudom hogyan is tudnám feldolgozni, mert náluk lakok már 1,5 éve, ráadásul annyira aranyosak voltak, befogadtak mikor majdnem intézetbe kerültem apám miatt. Ráadásul hogy kb mindent ők fizetnek nekem, mert még középsulis vagyok 19 évesen. Szégyelném magam ez miatt..
febr. 20. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már azon csodálkozok, hogy ezek után visszafogadtad.
febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy ennek a kapcsolatnak nincs sok értelme.
febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Más lány miatt szakít veled annak a lánynak nem kell ezért visszamegy hozzád, na ilyenkor kell elküldeni a picsaba nem visszafogadni
febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!