Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat ahol a csaj idősebb (24) a pasim meg 19?

Figyelt kérdés
febr. 22. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéses, de az életetek ugyanazon szakaszában vagytok, ugyanaz a szint, akkor rendben lehet. (intellektualitás, EQ, motiváció stb.)
febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kor csak 1 szám.
febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha a srac agyilag gyerek, plusz játék függő, akkor csak szenvedni fogsz
febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
30 körüli pasi kellene neked!
febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Működhet. 31/F
febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi szereti az érettebb lányokat akik nem mellesleg csak néhány évvel idősebbek náluk, mert úgy érzik sokkal komolyabban lehet venni őket, úgyhogy szerintem ez csak rajtad áll.
febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyenre példa, szóval van rá esély, de azt nyilván nem tudjuk megjósolni, hogy nálatok mi lesz.
febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mukodhet. A kor csak egy szamadat. Ereszkedj bele a kapcsolatba nyugodtan.
febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz tapasztalatom van fiatalabb sráccal, de szerintem egy próbát megér.
febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kustany ***** válasza:
100%

Simán.

Ezt már többször írtam itt: egy idősebb lánnyal járni, az mindig nagyobb ügy, mint egy fiatalabbal.

Egy idősebb nőt az ember jobban megbecsül, mert ha nála is átmentél a válogatáson, egy olyan nőbél, aki többet látott már mint te, akkor azt nagyon meg kell becsülni.

febr. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!