Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondja azt h szakitanunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt h szakitanunk kene?

Figyelt kérdés
Állítólag csak viccbol mondja, ha konolyan rakerdezek akkor nem ad ra indokot
febr. 22. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megunta már.
febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen kisgyerekkel vagy együtt...
febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mondtam dühből párszor ilyet a páromnak, amikor nagy nézeteltéréseink voltak, amik abban a pillanatban megoldhatatlannak tűntek. Mikor megnyugodtunk, átbeszéltük, elmondtam, hogy a harag beszélt belőlem és a kétségbeesés. A lényeg, hogy kijöhet ilyen az ember száján nagyon rossz pillanatokban, de “viccből” ilyet nem mondunk, és ha meg is történik, alaposan meg kell beszélni. Szerintem próbáld meg egyszer kezdeményezni ezt a beszélgetést, amikor nyugodtnak tűnik a párod, kettesben vagytok, van időtök. Mondd el neki, hogy bánt téged ez, hogy ilyenekkel “viccel”, nem fér neked bele, és beszéljétek meg egyszer és mindenkorra, hogy ez nem lehet vicc tárgya. Lehet, hogy érzelmileg manipulálni próbál ezzel, vagy zsarolni, ami megint csak nem oké. Ha meg komolyan gondolja, azt is meg kell beszélni. Fontos, hogy ne hagyd annyiban, ne hagyd, hogy kitérjen a kérdés elől.
febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyennel viccel a másik, akkor valamennyire komolyan gondolja. Az egyik exem is sokat viccelődött ezzel, aztán kiderült, hogy már régóta tervezgeti a szakítást.
febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!