Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Börtönnek érzem ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Börtönnek érzem ?

Figyelt kérdés

Most vagyok életem első komolyabb kapcsolatában. Voltam persze randin elég fiúval meg ismerkedtem előtte de ő az első ilyen kimondott kapcsolat.

Én sosem éreztem szingliként magányosan magam, sőt nagyon is jól elvoltam mentem mindenfelé.

Nagyon aranyos srác és persze imádom, és iszonyat bűntudatot kelt bennem hogy folyamatosan arra gondolok hogy olyan érzés ez az egész mint egy szabadságvesztés. Olyan mintha a világ beszűkült volna konkrétan. Fuldoklom elvesztem magam szinte


nem tisztességes ez vele szemben mert tudom hogy szeret…

fogalmam sincs mit csináljak.

nem akarom elveszteni de egyszerre kellene valami megoldás mert tropán vagyok így lelkileg

milyen megoldás van ilyenre? kérlek valaki segítsen mert fogalmam sincs



febr. 29. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki h kell neked némi "én" idő. Biztos meg fogja érteni és nem fog megsértődni.
febr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó sülve-főve együtt lenni, a maradék időben meg telefonon non - stop.

Ha kell nélküle idő, elmondhatod neki.

febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Vannak lányok akik nem bírják ha korlátozzák őket a szabadságukban. 31/F
febr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed ezt? Nagyon sokat vagytok együtt? Esetleg korlátokat szab neked?
febr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Erre valo a baratsag extrakkal :D
febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk túl sokat együtt csak megigényli hogy nagyon sokszor hívásozzunk meg hogy mindent elmeséljek😬 tényleg nemtudom mintha nem lenne külön életem pedig szeretném
márc. 1. 07:54
 7/9 anonim válasza:
0%
Hivasozzunk.. 🤦🏻‍♀️ Majd ha felnőttel normális leszel remélhetőleg. Addig meg nem kell játszani a nagy lányt párkapcsolattal.
márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös nem barátság kell extrákkal, hanem olyan fiú, aki lelkileg kielégít. Ez nem olyan, váltani kell.
márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
A börtönben jó magaviselet esetén harmadolnak. D
márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!