Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, hogy nem fogok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy nem fogok a barátomhoz vonzódni, ha lefogy?

Figyelt kérdés

Röviden, tömören: Fél éve vagyok együtt egy nagyobb darab scráccal, és mindenjét imádom. Nagyon szeretek az ölében ülni annak a tudatában, hogy fele olyan vastagok az én combaim mint az övé. Nagyon szeretem a hasára dönteni a fejem miközben filmet nézünk stb. stb.


A lényeg, hogy fél attól, hogy egészségügyi problémái lesznek a súlyától, mert a családjában amúgy is gyakori a szív- és érrendszeri betegség. Én teljes mértékben támogatom és tisztelem a választását, én se akarom, hogy bármi baja legyen. Ugyanakkor félek, hogy nem fogok hozzá utána vonzódni. Tudom, nagyon gonosznak hangzik, magamnak is mindig ezt mondom, amikor erre gondolok, hogy "Hogy merészem én ezt gondolni róla". De hát az az igazság, hogy nekem pont ez a nagydarab, szőrös, szakállas a zsánerem, tehát voltaképp be vagyok tojva, hogy utána nem fogok tudni vonzódni hozzá, bármennyire szeretem. Mit tudnék ilyenkor kezdeni magammal?



márc. 13. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod, mire lefogy, addigra vagy megszokod, vagy keresel mást.
márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szívtelenségnek tűnik, amit írok, de inkább egy tini kapcsolat menjen tönkre, mint hogy szegény meghaljon mondjuk 30 évesen.

Egyébként nem hinném, hogy emiatt elmúlna a vonzódás, hiszen ez nem 2 perc alatt fog lezajlani. Ha elég gyakran látod, konkrétan fel sem fog tűnni a fogyás.

márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan sokat le tudna fogyni, hogy már ne tessen. De azért ne mondd neki,hogy ne fogyjon!
márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás általában nem egyik pillanatról a másikra szokott történni. Szerintem csak akkor fog feltűnni, amikor korábbi képeket nézegetsz róla, hogy milyen más volt.
márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hogy egy ellenpéldát említsek, én mindig a bögyös-faros csajokért tudtam megveszni. Ne kérdezd,hogy történt, de a feleségem egy formás, de filigrán csaj. 25 éve imádom, és nem adnám semmi pénzért.
márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!