Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg ekkora probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma?

Figyelt kérdés

Először is ott kezdeném, lényeg az hogy barátnőmnek volt egy közös haverja velem. A sráccal jóba volt sokáig míg mi nem jöttünk össze, a srác beszólt tulajdonképp mindkettőnknek. Telt az idő és felkeresett a srác hogy beszélgetni akar velem meg meginni egy sört, úgy mond bocsánatot kérni.


Ezzel egybe vetve mikor én végeztem elmentem a barátnőmhöz, barátnőm hazaküldött hogy ittam és totál nekem állt hogy mit képzelek hogy hétközbe iszok. (hozzáteszem vizsgám volt, és semmi baja nem volt azzal előtte hogy elmegyek találkozni ezzel a régi haverral).


Majd eltelt pár nap és ugye meséltem a srácnak arról hogy vita volt és hogy általánosságba írtam neki "sose legyen barátnőd, csak a baj van velük".

És itt jön a csavar, barátnőm beleolvasott a beszélgetésbe és totál felcsattant azon hogy tényleg ennyire szar, nem is szeretem illetve hogy miért pont vele beszélem meg ezeket. És totál nem keres azóta..


Velem van a baj?


márc. 15. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg ez történt akkor szerintem nem veled van a baj, viszont készülj egy kilépési/lelépési tervel ha a dolgok rosszabra fordulnának és próbáj utána járni, hogy mi miatt lehetett ez vagy hogy van-e köztük valami
márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Totál nem beszélnek igazából. És a helyzet az hogy szeretem. A hangsúly azon van hogy ő úgy érzi hogy elárultam. Meg kibeszéltem pont azzal aki totál ócsárolta azt hogy mi összejöttünk. Amit részben megérte, de férfiak vagyunk mindenki mondott már olyat amit nyilván nem gondol komolyan.
márc. 15. 09:22
 3/6 A kérdező kommentje:
megértek*
márc. 15. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Lehetséges, hogy volt köztük valami korábban? Csak mert nekem egyből az ugrott be, hogy a barátnőd nagyon fél bizonyos infóktól, amiket az a srác tudhat. Persze ez is csak egy elmélet, de az agyam egyből erre asszociált.
márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi amennyire tudom, srác többet akart tőle.De nem esete a srác.Inkább az a baja amit fent leirtam.
márc. 15. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért mire számítottál egy ilyen után? Konkrétan kibeszélted őt más háta mögött és gyakorlatilag azt az érzést keltetted benne, hogy "szar barát vagyok". Én nem tudom milyen a barátnőd, valószínűleg van neki ilyen hárpiás hiszti formája is, de ezt nem kellett volna. Ezt csak magadnak köszönheted.
márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!