Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lány akivel találkozom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel találkozom nem akarja megmondani a vezetéknevét... Miért?

Figyelt kérdés

Nektek ez nem gyanús? Először azt mondta, hogy 15 éves... Kiderült, hogy csak 14... És most már kezdek attól félni, hogy 13...


Amúgy 17 vagyok.


márc. 16. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ne fejtegetsd, keress egy normális lányt. Ha kamuzott, minek foglalkozol vele tovább?
márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
hazug, éretlen
márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hp
márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy éretlen gyerek, keress inkább korban és mentalitásban hozzád illőt, ezzel csak baj lenne.
márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Eretlen es hazug is.

Felejtös.

márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Mondd neki, hogy vagy elárulja végre, vagy akkor ez ennyi volt. Bár ezek után én nem eröltetném ezt...
márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
81%
lehet ciki a neve, pl Prolifing. de valoszinu, hogy fiatal es mentalisan eretlen, vagy nem akarja h bejelold facen es zaklasd
márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott, miért?
márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy kamuzott a nevéről.

Én is amikor kamuztam a nevemről, kerültem a vezeték név témát.

Vagy pedig, nem akarja hogy megtaláld Facebookon/instán.

márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ismerkedtem már én is olyan pasival, akinél az első és egyetlen randi első pillanatától nagyon ügyeltem arra, hogy semmi olyat ne tudjon meg, ami alapján később megtalálhatna. Lehet, hogy te is creepy vagy, kérdező, csak esetleg nem tudsz róla.
márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!