Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A göndörített haj, a menő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A göndörített haj, a menő cuccok és a szemüveg ennyire vonzó manapság a lányok szemében?

Figyelt kérdés

márc. 20. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akiében igen. Másokéban nem. Ahogy eddig is.
márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha glugluzásra keresel csajt akkor biztos lesz olyan aki erre vevő, de hogyha meg is akarsz tartani valakit magad mellett akkor ezek nem elegek mert ez csak a felszín.
márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés arról szól, hogy egy ilyen kinézettel sikeres lennél-e, akkor a válasz az, hogy nem. A siker ennél sokkal komplexebb.
márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem. Én ezektől rosszul vagyok, már alapból unszimpatikusak.

Szerintem, ha van valakinek humora, passzol a személyiségünk, és egy kicsi gyerekesség van benne, az sokkal többet számít.

márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A göndörített haj nálam eleve kizáró ok, mert nem természetes, és ha ebben nem vagy természetes, akkor több más dologban sem. (a természetes göndör haj nem zavar, sőt, szeretem)

A "menő cuccok" neked lehet, hogy "menő", nekem nagy valószínűséggel taszító, mert nem természetesek.

Szemüveg, ha muszáj, akkor muszáj, és se nem zavar, se nem vonz, semleges. Ha csak "menőségből" hordod az orrodon, akkor... nos, úgy összességében elég primitív, nyomorult kispöcs lehetsz.

márc. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!