Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt és még nem aludtunk együtt. 19 és 17 évesek vagyunk de a barátom anyja nem enged semmit, nem mehetünk sehova max fél napos programokra, a barátom nem aludhat nálam és ha én alszok náluk akkor is külön szobában kell. Mindenről tudni akar, mindenről be kell neki számolni és mindenbe bele is szól a kapcsolatunkon belül is. A párom nem vehetett olyan nadrágot amilyet szeretett volna 18 évesen mert volt rajta egy 1,5 cm hosszúszakadás a térdén, helyette egy maradi fekete ronda farmert kellett vennie. Volt amikor leöntött egy pohár vízzel télen mert azt mondtam, hogy sutty. Emellett az én szüleim elváltak és egy fél éve emiatt a zűrösség miatt leginkább a barátomnál vagyok, de az anyja családon belül mindenkinek azt mondta hogy nincs hova mennem stb mintha valami elhanyagolt gyerek lennék és így már szégyellek és nem szeretek itt lenni. A párom most hagyta ott az egyetemet és dolgozni kezdett de nem nagyon látom rajta azt hogy zavarja ami velem van. A nővére 30+os nincs gyereke se párja, szerinte az ember akinek nincs diplomája nem ember. Neki is van de semmi hasznát nem veszi közel sem abban dolgozik és nagyon kevés pénzért. Ő folyton belém köt ha nem eszek akkor haljak éhen megmagyarázza mit hogyan ceinaljak aztan ha nem sikerül amit kitalált az én hibám ha nem jó. Én félig cigány vagyok a párom pedig magyar. Az első bemutatást követően a nagyanyja elkezdett szidni amiért roma vagyok és a sztereotípiákra hivatkozott, hogy ne legyen velem meg a szokásos dolgok amiket a cigányokról gondolnak. Kitűnő tanuló vagyok, viszonylag szép, ápolt és igényes is, tudok főzni és takarítani is, gyakran főzök én a barátoméknál és miközben az ételt csinálom és beleokoskodnak a végén mindet megeszik. A barátom nem nagyon tud kiállni értem, nem is egy beszédes, nem tud összefüggően két mondatot elmondani. Szeretem és szerintem ő is engem, de néha nagyon rossz viselkedése van, amikor rosszul voltam haza érve végig a munkáról beszélt és másnap mikor felhoztam hogy rosszul esett azt hozta fel ellenem érvként hogy én belájkoltam egy fiút instán aki egy tornász trükköt csinált. Nem tudom mit csináljak, maradjak-e mellette vagy sem?
márc. 30. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hátránya annak hogy gyerekekkel vagy együtt nem férfiakkal.
márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes alapjan kicsit/talan/valoszinuleg gaz, na de a 4-es valaszod alapjan kvagyorsan huzz el onnan. Mi az, hogy megut es a tobbi? Legyen mar tartasod. Talasz jobbat.
márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem, hogy a családjukban mindenki idióta. Az anyja is, meg a barátod is. Elnézést az őszínteségemért.
márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha maradsz akkor egyszerűen hülye vagy. Ennyire egyszerű. Az egész család buta,sötét alakok, a fiú is mert hagyta hogy ilyenné tegyék. Az meg hogy kezet emel rád,akár egyszer is,szánalmas. Ezeket a gyökereket el kell kerülni és kész
márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én csak annyit írok,hogy teljes mértékben egyet értek az előző válaszokkal.

Ha ennyien ugyan azt mondják egyértelmű,hogy mi a teendő.

29/N

márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek. Baromi rossz lehet normális cigány lányként párt keresned, mert - valljuk be - a cigány pasik nagy hányada sajnos megfelel a negatív sztereotípiáknak. Gondolom emiatt inkább a nem cigányok közül keresel párt, de így meg kiteszed magad a rasszista beszólásoknak, célozgatásoknak. Igazi ördögi kör. Szerintem azonnal lépj ki ebből a mérgező kapcsolatból és keress mást. Sok sikert és minden jót.
ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!