Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon megfog csalni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megfog csalni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyunk, 1 éve együtt+ pár hónap az ismerkedés. Beszélget lányokkal (max 2vel) akikről szoktunk is beszélni, miket írogatnak stb…

De bennem van akkor is a ,,megcsalas” érzése. Régebben néztem a telefonját, de már arról leszoktam a felesleges viták elkerülése érdekében.

Tudom, hogy kicsit lehet ,,beteges” csak féltem a kapcsolatom. Szerintetek? Mi a véleményetek?

Ha lehet normális válaszokat írjatok :)



ápr. 5. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem hinném, hogy megcsalna.
ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jogalapod arra, hogy azt hidd, megcsal?

A kérdésedben semmi ilyesmit nem írtál, ezért nem ártana tudni, hogy meg lehessen különböztetni egymástól a veszélyforrásokat a messzemenőkig való féltékenykedéstől.

ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Meg fog csalni. Csald meg te előbb
ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom nélkül nincs működő kapcsolat.
ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nincs ok az aggodalomra. Amíg a lányokkal barátság szintjén van addig nincs gond, nekem (is) jelenleg több lány barátom van, mint fiú barátom fiúként.

Az aggódásod szerintem felesleges ilyen téren egyenlőre, lévén, hogy tudtok róla beszélgetni probléma nélkül.

ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az jó hogy a telefon nézegetésről leszoktál de a túlzásba vitt féltékenység vezethet oda

Pl jó barátom volt csaja állandóan nézte a srác telefonját ha külön mentek valahová jöttek a lánytól MINDENKIHEZ hogy ki volt ott, kikkel beszélt stb a srác abszolút hűséges típus meg se fordult a fejében a megcsalás de addig idegesített e a csaj az állandó kérdéseivel,kémkedéssel hogy egyszer kijentette hogy jól összevesztek emiatt most ad rá neki okot és talán talál jobbat

Semmi extra egy csók történt DE ez is amiatt mert tudta hogy így szakít vele a csaj és nem fognak újra összejönni


Az tény hogy ez bőven megkérdőjelezhetőbb volt mint az őszinteség

Ezzel csak azt akartam írni hogy ha folyamatosan feltekenykedik valaki az semmi jóra nem vezet egy kapcsolatban még kell tanulni bízni

ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy megcsalna ne aggódj szerintem emiatt
ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Bizalom kell egy kapcsolatban
ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi értelme a telefont nézegetni?! Ha nézegeted, akkor azzal szerinted megvéded a kapcsolatot? Szerintem inkább mérgezed vele. Legalábbis én baromira nem tűrném. Volt nekem egy betegesen féltékeny barátnőm, és a szakítás egyik fő oka a féltékenykedés, a folytonos gyanúsítgatás volt. Minél erősebb kontroll alatt akart tartani, annál jobban taszított és engedtem kevésbé közel magamhoz.


Ha nincs önbizalmad, azt rendezd le magadban, ne a másikra hárítsd, mert ő pont nem tud helyetted "helyretevődni".


Amúgy meg igen, 17 évesek vagytok... Ebben a korban általában nem sírig tartanak a kapcsolatok. Erre érdemes felkészülni, és nem kell, hogy megcsalásra gondolj. Szerintem inkább legyél azon, hogy ápold a kapcsolatot, tedd szépé, az tuti, hogy a veszekedéssel nem növeled az esélyeidet. Nálam legalábbis a volt barátnőm nem növelte. Egy ideig tűrtem, de volt egy pont, amikor hirtelen besokaltam, és akkor

ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!