Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves voltál amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves voltál amikor megismerted az első barátod/barátnőd? És hogy ismerted meg?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 09:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt csóró barinőm, aki intézetben nevelkedett, utána ismerőseinél lakott összevissza. De ő volt életem legjobb élménye! Én kisportolatlan vagyok, és szeretem az elektronikát, programozást, nincs tehetségem az ismerkedéshez, ő meg csak úgy az ölembe esett a semmiből, és már volt is párom. A baj, hogy sokat járt el egy szakadt társaságba, és az itthon kihányt vbk már megfogta a fürdőkád zománcát. Neki is megvoltak a hibái. Nekem a hájas testem. Jobban örültem, amikor nem ivott, hanem szippantott valamit, mert akkor fel volt dobva, és hatalmasakat szerelmeskedtünk. A börtönviselt haverjaitól tartottam. Utólag belegondolva jó lett volna támogatni őket anyagilag, hogy csak minőségi dolgokkal kínálják meg, mert az nekem is jó. Én soha nem drogoztam, nem cigiztem, és piát is csak ünnepnapon iszom, de neki nem tilthattam meg.
máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!