Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbocsássak neki ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom most 16 eves. En 18 vagyok. Kozel mar 1 eve egyutt vagyunk.


7 honap utan megcsalt engem egy sraccal. Akkor nagyon csunyan osszevesztunk mikor kiderult az egesz. 2 hetre ra ram irt hogy hulye volt es bekuljunk ki. Ugy voltam vele barki kivethet el hibat megbocsatottam neki.


Par napja kiderult baratnojetol hogy ho abban a 2 hetben nem csak szimplan csokolozott azzal a sraccal hanem le is fekudtek.


Ami engem azert bant nagyon mert szuz volt. Probalkoztam nala 4-5 honap utan de sose adott ra.. sot meg veszekedesek is voltak miatta. De egy random sraccal meg 2 heten belul elveszitette a szuzesseget..


Nagyon megbantott ezzel engem foleg hogy meg elintezte annyival hogy nem nagy ugy mit kapom fel a vizet meg amugy is azert csinalta merthogy en akkor megbantottam ot.


Es raadasul a baratnojetol kellett megtudnom o el sem mondta magatol..



ápr. 29. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy baratnom most 16 eves"

Elírtad. Helyesen így hangozna: "VOLT egy barátnőm, most 16 éves". Teljesen mindegy hogy lefeküdt vele vagy csak csókolóztak. Attól a pillanattól kezdve hogy megtette, már nem volt a barátnőd. Engedd el mihamarabb, aki egyszer megcsalt, az megint meg fog.

ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy felejtsd el. Inkább legyél egy darabig egyedülálló, és keress egy normális lányt, aki nem csal meg. Illetve az is érdekes, hogy veled egy év után se akart lefeküdni, egy random fiú meg szinte azonnal megkapta😏
ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egy nagyon szép mese
ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Kezdd vele újra én azt javaslom, mindenki megérdemel egy második esélyt, valószínű te is kaptál már sokat.
máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Végül mi lett veled, ha megtudhatjuk?
máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Veguli megprobalta bekamuzni hogy o meg mindig szuz csak kitalalta az egeszet hogy megszivassanak.


De tiltottam ot mindenhonnan es megmondtam neki hogy soha tobbe ne keressen, menjen b.ssza meg magat meg 1x. Meg en arra gondoltam abban a 2 hetben hogy vajon gondol-e ram o addig epp azt mondta hogy toljak melyebben..

máj. 2. 17:41
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
jól tetted, nem érdemel meg egy ilyen r*banc téged már bocsanat
máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is jól tetted.
máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%

Megadta volna magát neked is kivárhattad volna.

De kurvából nem lesz madonna és ez ebben a korban alakul ki.

Esetek 90%-ában kurváknak születnek a nők.

Kevesek térnek meg.

Ez természetes se a férfiak sem a nők nem tehetnek erről.

Még ezt a ciklust éli a faj.

máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!