Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm megcsalna vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalna vagy csak szimplán én fogom fel rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Mar egyutt vagyunk 1 eve. Volt egyszer hogy megcsalt engem de utana adtam neki egy masodik eselyt es azota elvagyunk ennek mar tobb mint fel eve.


Ma viszont felkerult a tema es a lenyeg hogy addig jutottunk ki hogy meg-e adnank egymasnak a fb meg az insta meg a snapchat felhashnalonkat meg jelszavunkat. Mondom en egybol hogy persze hisz nincs mit titkolnom eloled.


O utana eltunt par percre majd leirta o is mondvan hogy a jelszavat kereste mert nem emlekszik ra. Aztan megprobaltam belepni de nem sikerult mert kamu jelszot adott meg. Kerdore vontam azt mondta jajj bocsi elfelejtette teljesen megnezi mi a jelszava megint eltunt jo par percre majd megint leirta a jelszavat es az is kamu volt. Utana meg elkezdi hogy nalam van a hiba mert biztos van valami a telommal. Ezt mar nyilvan nem hittem el neki es mondom l.szarom hogy kivel beszelget csak ne nezzen akkor hulyenek. Es erre meg kb betakadt hogy o bizik bennem en meg dedos vagyok mert miaz mar hogy elkerem a jelszavat nem vagyunk mi 15 eves par akik nem biznak egymasban meg ilyenek.


Tenyleg en voltam a bunko amiert elkertem tole a jelszavait?


16/L 18/F


máj. 10. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Elöször is, ha nem bízol benne, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

Másodszor én senkinek meg adom meg a jelszakat, még a páromnak sem. Nem azért, mert elöle akarnék valamit titkolni, hanem mert másokkal (barátok, családtagok) feljönnek olyan témák, amik az illetö magánügyei, és ezekhez semmi köze egy harmadik félnek.

Harmadszor ha meg akarna csalni, akkor nem a nyilvános profilon tárgyalná le értelmes ember.

máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván csal, ha már egyszer megtette meg is teszi legközelebb is...
máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Vajon miért vonult el kétszer is, amikor a jelszót kereste? Azért mert 1-2 adatot kitörölt.

Nem bíznék meg benne.

máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, kétes eset.
máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyanúra ad okot mindenesetre.
máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen lényegtelen, ha nincs bizalom, akkor ennek a kapcsolatnak vége!
máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#1, ha van esze... De nem mindegyiknek van.

Nekem exem (lány) is nyílvános profilon beszélte meg az exével, hogy mikor hol tali, meg képcsere meg minden. Ott egy extra poén, hogy ő maga adta meg előtte a jelszavát és nem kamut. Csak ugye nem ellenőrízgettem, egyszer beléptem (nem volt kijelentkezve az övéből és a sajátomba akartam belépni), akkor láttam, hogy kivel és mit beszélget.


Mivel voltam már hasonló szituációban így tapasztalatból mondom, hogy ez a hárítás és támadás az ami a legárulkodóbb jel. Ez a nem vagyunk már 15 évesek is, persze hogy nem, ő már egy rafinált 16 éves 😂

Mikor végig se gondolja hogy mit mond. Hogy lehetne nálad probléma, ha egyszer ő adott meg rossz jelszót?? A jelszó az minden készüléken ugyan annak kell lenni, nincs eltérés ilyen téren. Meg először ez lesz az, utána meg inkább mégis csak ez?? Meg ez a nem néztem meg jobban dolog is elég gyanús.


Joggal vagy bizalmatlan és ez se megnyugtató dolog. Én a helyedben hagynám, ha nem bíztok a másikban amúgy sincs értelme, itt meg van ugye egy extra megalapozott dolog is.

máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem biztos vagyok benne, hogy rejteget valamit. Ahogy #7-es is írta, az offenzív viselkedés a leggyanúsabb. Rájöttél, hogy hülyének akar nézni, de ezt nem beismerte, hanem átment támadóba...
máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Még nem is feltétlenül kellene beismerni.

Csak annyi, hogy őszinte.

Én se tudom már minden jelszavam. Van ahol 16 vagy 32 karakter hosszú karakterlánc van, nincs az az isten, hogy megjegyezzem. Van ahol értelmes jelszóm van, de ugye azt se tudom, hogy mit hol használok már.

Ha valakinek meg kellene adni a jelszóm és nincs mentve, akkor 2 opció:

1.: Egy böngészőből megpróbálok belépni, végső esetben elfelejtett jelszó és úgy adom meg neki.

2.: Megmondom neki a gyakran használt jelszavaim, ha megy akkor jó. Ha nem akkor elfelejtett jelszóval megcsinálom és megadom úgy.


De itt meg az volt, hogy persze mondom. Majd "nem néztem meg jól", hát hogy a viharverte törpe pélóba lehet ilyet mondani??

Nézi valahogy a jelszavát és ott van pl a Jelszó1234 és nem nézi meg jól?? Mert ha pl egy H2v$Z3E_f5S0g9*6 jelszóra mondja, hogy bocsi, lehet nem jól írtam le és megpróbálja leírni megint, akkor azt mondom oké. De hogy nem jól nézte meg, majd ír egy másikat?? Maga szerintem a szóhasználat is. Majd mikor az se jó, akkor nem az, hogy "ez se jó?? egy pillanat és megoldom", hanem tényleg akkor már megy a vita és a támadás.

Tényleg nem értem mire jó ez.



Én se szoktam megadni senkinek amúgy a jelszavaimat, régebben volt olyan mikor barátnőm kérte, megadtam neki, nem titkolok semmit. Annyit mondtam, hogy amit egyik haverommal beszélgetünk azt ne nézze, nézheti nyugodtan, ott se megy titok, csak rengeteg fekethumoros mém megy és ő azt nem bírta.

Volt olyan is, mikor egymás mellett feküdtünk és rezgett a telefonom. Kérdezte, hogy ki írt?? Mondtam hogy nézze meg. Elkezdi valami lány... Kérdezem hogy ki?? Mondja a nevét, tudtam ki az, mondtam neki, hogy ha gondolod írj vissza neki. Elkezdtek beszélgetni, ott meg panaszkodott a lány a pasijára, mert veszekedtek vagy mi volt. Meg volt valami, hogy miért írt pont nekem, de az már nem rémlik. Ez az ami már bizalom szerintem, hogy tényleg bármilyen random lány is írt rám nem számított, vissza írhatott neki, nézegethette a telefonom is, beszélgetéseket is meg úgy mindent. Nem ellenőrzött amúgy sem, ezután meg pláne.

máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
89%
Természetesen félredug. Más kérdés hogy a eszembe nem jutna senkitől elkérnem a jelszavát, párommal viszont azonosat használunk így nem felejthető el.
máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!