Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom olyanokkal viccelődi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom olyanokkal viccelődik velem, hogy azért nem féltékeny másokra, mert nem kellenék rajta kívül senkinek se...Mit gondoltok erről, ez mit jelezhet, ha ilyen komoly dolgokkal "viccelődik"?

Figyelt kérdés
előtte túlzottan féltékeny volt..most kezdett olyan lenni, hogy annyira már nem nagyon féltékeny, és már nekem mondja hogy én fejezzem be a túlzott féltést..:D ui.:amit fent leirtam..hát mit ne mondjak elég szarul esett:(

máj. 19. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Mondd meg neki, hogy ez esetben nyugodtan elengedhet téged fiúkkal bulizni. Vagy azt is a szemébe mondhatod, hogy mondhat neked akármit, te akkor is tudod, hogy betegesen féltékeny, de most legalább már azt is tudod, hogy hazug is.

Egyébként nulla önbizalma van, ezért téged is megpróbál magával rántani.

máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Annak a fajtának tűnik, akinek alacsony volt az önbizalma, végre lett valakije, de félt, hogy elveszít. Most, ahogy lenni szokott, "kinyílt a csipája", de biztos, ami biztos alapon lehúz a Földre, már csak azért is, hogy egy pillanatra se hidd, hogy Te tettél neki szívességet.


Ez már egy csírájában toxikus kapcsolat, ami csak rosszabb lesz. Ha meg akarod spórolni a terápiákat, párkapcsolati kudarcokat később, akkor most lépj.

máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én az előzőek mellett azt is gondolom, hogy ahogyan előttem is írták felhúztad az önbizalmát annyira, hogy akár már más lány is lehet a képbe neki; ezért nem foglalkozik már azzal; hogy féltékenykedjen. Ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van, ő egy mérgező ember. Én azt tanácsolom inkább szakíts vele te mielőtt mégjobban megaláz téged vagy esetleg ő tesz lapátra valaki más miatt.
máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem illetek össze! Ez a pasi egy bunkó! Bocsánat, így gondolom!
máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Gyere össze velem és mutasd meg neki mennyire tévedett és mit veszített! :D
máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek vagytok?

Ki a nő ebben a párban?

máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
83%
Ha az az álláspontja, hogy benned nincs semmi vonzó, ami bárkinek is kellhet, menjen a fenébe, nem kell eltűrnöd, hogy - "viccből" vagy sem - földbe döngöl. Miért nem hajítottad ki? Mit kapsz ettől a tahótól, hogy ez megéri neked?
máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Megalázott a barátod és nem is kicsit.

Tudatta veled, hogy vedd tudomásul, hogy rajta kívül úgysem kellesz senkinek, tehát légy neki örökké hálás, hogy Téged egyáltalán figyelembe vett és megkönyörült rajrad. Ezek szerint úgy táncolj, ahogyan ő mizsikál.

Szakíts vele még ma!

Ffi.

máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 L.. István ***** válasza:
76%
"Viccelődik", na persze. Tedd lapátra. tuti találsz jobbat, aki értékel. F.
máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Vicc vagy Kérdező, hogy ilyen pasival vagy együtt. Nem is értem minek siránkozol ezek után.
máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!