Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátomnak eldurrant az agya,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak eldurrant az agya, és azt mondta, hogy kalapáccsal kellett volna az édesanyám hasát szétzúzni, mikor megfogantam. Nem értem, hogy mi történt?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon melegszívű fiú, de pár napra eltűnt, mérges voltam, hogy ignorált, és letiltottam, azután küldött egy kórházi képet, és ezt csinálta. Miért?! Azóta megint eltűnt.
máj. 20. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Felesleges fejtegetni, lapátra vele!
máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 L.. István ***** válasza:
81%
Jobb is, hogy eltűnt, maradjon is így.
máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
85%
Felejtsd el, de azonnal..
máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
81%
Szerintem menekülj, amíg nem fajul tettlegességig a dolog. Ha már most így beszél veled, mit fog később csinálni?
máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Soha nem beszélt így velem, eddig. Valami miatt kórházba került.
máj. 20. 12:26
 6/20 L.. István ***** válasza:
80%
#5: Most bújt ki a szög a zsákból. Felejtsd el. Akárhogy kér bocsánatot. Ne keresd! F.
máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Jó kis szünidei hergelés...

be is dőlnek neki elegen.

máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén szólva, aki ilyet képes lenne mondani nekem, ott nem a dolog megértését keresném, hanem a kiutat a kapcsolatból. 31/F
máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Azért látom, a legtöbb kommentelőnek a "kibicnek semmi sem drága" elv az elsődleges; felteszem, velük sosem esett még meg hasonló.

Persze, elutasítani mindent elsőre, azt tudtok, de vajon, ha nektek durran vmi miatt el az agyatok, akkor is elfogadnátok ezt a viselkedést, mint amit ti tanácsoltok?

A semmi infora adtok tanácsot, ráadásul, ha azt megfogadja a Kérdező, véglegesen.


Én azért kicsit végigjárnám a szitut, mert sok dolgot nem ismerünk.


Tudom, kommentelők, előbb üss, utána kérdezz! Ésszel, gyerekek!

máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
9: Egy szerettemnek sem engedném hogy rajtam vezesse le a dühét. Nem lennék olyan emberrel sem akinek “eldurran az agya”. Minden helyzetben képes vagyok kontrollálni magam és az érzelmeimet. De ha még ez nem is menne, akkor sem mondanék ilyet, és főleg nem a számomra legfontosabb emberen vezetném le a problémáimat. Az ilyen emberrel mint a kérdező párja nem külsőleg és másik személynek a dolga foglalkozni. Javítsa meg magát, saját magát egyedül és belülről. Ilyen embernek nem kellene kapcsoltban lennie, sokkal jobb felhozatal is létezik. A kérdező helyében keresnék normális párt. Nem egy ilyen idegállapotba kerülő ösztönre vedlett lényt. #8
máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!