Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek után mit csinálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, egy éve együtt már. Tegnap rettenetesen megbántott, ugyan is azt mondta , hogy ,,nem vagy olyan nagy szám”

Mert más lányokról volt szo, csaladdal beszélgettünk.

Hát kicsit kivertem a hisztit, mer elgondoloztam azon hogy akkor nem is tetszek neki annyira. De utána mev azt mondta hogy o nem úgy ertette, és csak azért mondta hogy ennél csak szebb leszek..stb

Csak én gondoltam túl? Ti hogy reagalnatok le?



máj. 20. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A más lányokról beszélgetés alatt azt ertem, hogy volt egy lány akire mondtuk hogy nem olyan szep, és akkor így jött ez a beszolas
máj. 20. 14:45
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez így tényleg bunkóság volt a részéről...

Meg kell vizsgálni hogy tényleg megbánta-e. Pl. vesz ajándékot, stb.

Ha ilyen többször is megismétlődik, akkor szólni kell neki hogy fejezze be, mert bántó amit csinál (ezt persze minden alkalommal jlezni kell) és ha ez továbbra is így megy, hagyd el. Én ezt tenném.

máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Hisztirohamod volt. Uralkodj magadon! Ha még párszor előfordul hasonló keress mást!
máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez valóban nagy bunkóság volt. Szerintem az a legjobb, ha vársz, hátha megpróbálja valahogy rendezni a helyzetet.
máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek át. Valószínű akiről azt mondtad, hogy nem annyira szép azt Ő annak tartja és emiatt szólt be.
máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!