Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme úgy egy párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy egy párkapcsolatnak, hogy az egyik rak bele mindent, a másik semmit csak elvár, de sosem tesz semmit?

Figyelt kérdés
Értsd: nagyon beteg voltam, két napig nem írtam én, és ő még csak meg sem kérdezte, hogy mi a helyzet, hogy miért nem írok. Még közös ismerőseimen keresztül sem érdeklődött.
máj. 20. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nos, a kérdés és a leírásban elhangzó eset között különbség van. Két nap után ő írt neked, vagy te írtál neki?
máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa a sok közül, pontosabban: egy újabb bizonyítéka annak, hogy úgy érzem, totálisan én hordom a hátamon a kapcsolatot.


Én írtam.

máj. 20. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Értem. Persze ez még mindig lehet hogy egy külön eset, pl. nem ért rá, nem volt gépközelben, stb.

Tudnál még írni példát? Egyébként ha tényleg így érzel, beszélj vele. Ha nem változik, hagyd el.

máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ebből a példából nehéz bármit is levonni Egy párkapcsolat 2 emberen múlik és oda-vissza tesznek vele, ezek szerint nálatok nem így van. De ha ezt tapasztalod akkor szerintem nincs értelme az egésznek és új nő után kell keresned!
máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de én már fél nap után is aggódnék, ha a barátnőm nem jelentkezne.
máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nincstovább ***** válasza:
95%

Szerintem gázos, ha úgy érzed egyedül vagy ebben a kapcsolatban. Törlés/tiltás, de ez csak az én véleményem.

Mert jobb nem lesz…

Viszont legalább észreveszi magát. Akkor meg gondolom kapar, mint állat, addig amíg meg nem kapja újra a figyelmed és kezdődik elölről. Fiatal vagy még, ne pazarold az időd ilyen alakra :)

máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Beszéld meg vele, hogy ne legyen ilyen egyoldalú a kapcsolat.
máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok ünneprontó lenni, de felteszem, hogy fiatalok vagytok, és nem egy 60 feletti veterán katona, meg egy hasonló korú hölgy aki épp külföldön takarít a megélhetés végett, mert akkor talán érthető, hogy napokig, vagy inkább órákon belül nincs kommunikáció egy pár között. nincs gépközelben? hagyjuk már, 2024-ben, amikor mindenkinek a kezébe, de minimum a zsebébe van rohadba a telefon, meg a mobilnet?


nyilván sok részlet nem ismert, de ez alapján leszar téged, te meg valami többet látsz ebbe, ami nincs ott. hosszútávon időpazarlás, rövidtávon meg egy csomó ilyen szenvedés, meg önbizalom pusztító dolog vár rád.


nyilván nem fogod megtenni, mert szereted, ezt is megértem, de ezt most kéne hagyni, úgy, ahogy van. ha nem hagytál ki olyan részleteket a lényegből, ami miatt így viselkedik esetleg. de nem feltételezem

máj. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös jövőtök.
máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem érdekled felesleges.. én párom spammelne, és én is őt, ha nem írna ennyi idő alatt.
máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!