Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gáz, hogy itt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy itt gyakorin ismeretlen pasikkal beszélgetek?

Figyelt kérdés
Név és kép nélkül csak jó valakivel dumálni mert egy csomó barátomba csalódtam mostanába, és jó hogy valaki meghallgat. Meg ha épp úgy érzem hogy a barátom elhanyagol, akkor mindig itt vagyok és kibeszélem magamból a dolgokat. Szerintetek kiakadna ha ez kiderülne?
2015. máj. 14. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nem gáz! ha nekem lelki bajom van itt beszélem ki mert névtelen ez az oldal! engem nem zavarna
2015. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha elhanyagol akkor ne akadjon mar ki azert mert te szeretnel valakivel tarsalogni ha mar vele nem lehet.... Amúgy ha igazi névvel van az illeto mint pl en akkor szerintem nem baj.. Neha en is szoktam mert nincs se baratnom se barataim..


f

2015. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem gáz! Írhatsz nekem is!
2015. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából oké, mondjuk nekem rosszul esne, ha a barátnőm nem velem beszélné meg a gondjait.

F/20

2015. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem gáz.én nem akadnék ki ezen csak ha rólam rosszakat mond. ez neked is sértő lenne fordítva.
2015. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem gáz de azért vigyázz miket mondasz nehogy véletlenül "összefuss" a párod egyik barátjával :)
2015. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz? Én is szeretek beszélgetni. És lehet, hogy kiakadna, ha vele nem beszéled meg a problémákat. Ha megpróbálod és nem figyel, akkor meg megérdemli.
2015. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!