Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az bunkóság, ha egy lánytól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóság, ha egy lánytól azt kérem, hogy ne legyen kapcsolat, hanem csak smárolás, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk igazán egymás esetei, de megértjük egymást, barátok vagyunk, jártunk is, de nem nagyon ment, jobbára miattam. Viszont, hiányzik mindkettőnknek egymás ölelése, csókja, puszija. megpróbáltuk úgy, hogy külön, de nem ment. Mi a teendő?
2015. máj. 16. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem az!
2015. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a teendő, hogy keressetek mindketten normális párkapcsolatot, mert amit egymással csináltok, az nem az.
2015. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
annak sok értelme nem lenne...legyetek együtt és ,,ölelgessétek,pusziljátok,csokolgassátok" egymást..Hiszen a mai világban jó esetben legtöbbször ilyen egy tini,közel tini párkapcsolat -.-
2015. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahj... befejeztem vele, már akkor amikor írtátok, többen is mondták, de olyanok válasza kellett akik nem ismernek minket. köszi:) első pár napba nagyon jól voltam, most meg... borzalmas:/
2015. máj. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!