Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megismertem a barátnőmet akit imádok, de szerintem túl sovány, szerinte nem, de nem tartja kizártnak hogy felmenjen 1-2 kiló, csak magától nem tesz érte.


Én viszont hízókurára fogtam azzal, hogy sokszor viszem el kajálni, és ha azt kapja amit szeret, abból sokat is képes megenni.


Titeket nem zavarna a lapos has egyébként? Szerintem nagyon egészségtelen.


2015. máj. 20. 02:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben, csak én a lány. Az eredmény: folyamatos testsúlyingadozás, bűntudat és undor az evéstől, elégedetlenség a hízás miatt. Ha tehetem, nem eszek együtt barátommal, a külön töltött időnek pedig még örülök is, mert ilyenkor ledolgozhatom a felesleget.

Egyikőtök pártjára sem állok, mert mindenkinek megvan a maga ízlése, amit tiszteletben kell tartani, de szerintem egy embernek legelőször is magának kell tetszenie, nem másoknak. Ez sokat dob az alapvető közérzeten, és meglátszik a viselkedésen is, ha valaki nincs rendben/rendben van magával.

Egy kapcsolatban tilos rákényszeríteni a másikra az akaratunkat, különben oda a boldogság. Ha orvosilag még nem vészes, akkor szerintem kössetek kompromisszumot. A megfelelő testedzéssel növekedhet a tömege, ugyanakkor formásodhat a teste - ez mindkettőtöknek csak jó lehet.

2015. máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ő nincs ellene a kilóknak, csak szeritne jól néz ki most is, ami igaz is, csak sovány nagyon.


testtömegindex -> alultáplált kategória. Nem tudom pontosan hány kiló most, de ha jól emlékszem 49. És nem sokkal alacsonyabb nálam.


Nincsenek kint a csontjai meg ilyenek, csak lapos a hasa meg ilyenek.

2015. máj. 20. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom ezért lepontoztok, de őszintén nem nagyon kéne "hizlalnod" a barátnőd :D Tudom hogy minden férfinak megvan a saját elképzelése a lányokról ("legyen rajta mit fogni", vagy vékony, stb.), de ez az ő döntése hogy milyen hasa legyen.
2015. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mit jelent, hogy nem sokkal alacsonyabb nálad, azaz hány centi magas ehhez. Így csak magamból tudok kiindulni... 177 centi vagyok, és 55 kiló, ami szintén alultáplált kategória, lapos a hasam, sőt a bordáim is kilátszanak ha kihúzom magam.


Természetesen nem látom magam kövérnek, és nem esnék kétségbe akkor sem, ha felcsúszna rám egy-két kiló, viszont így érzem jól magam. Nem is csak a kinézeten, a kilókon, és a zsírrétegen múlik, hanem azon, hogy ilyen vagyok alapból, egészséges állapotomban, és ha attól híznék, hogy mértéktelenül eszem, akkor az már nem tetszene.

A lapos has alapból nem egészségtelen, de persze teljesen elfogadható, ha neked nem az tetszik a legjobban. Mégis többet ártasz mint használsz szerintem azzal, ha a barátnődet rákényszeríted, hogy hízzon, úgy, hogy önmagának már ne tetsszen. Persze ha kívánja, és sokat eszik, az jó, de egészségtelenebb egyoldalú, esetleg zsíros vagy cukros ételtől meghízni, mint természetes úton.

2015. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

dehogy is, imádja a kínait.


de ha nem olyat eszik, ami kedvére van, akkor alig eszik. szerintem ezért sovány. valamelyik nap csináltam pörköltet, az bezzeg az asszonyka annyira nem kedveli.


Úgy evett mint a varjú, csipegette a kaját. Ritkán főzök én, és inkább eszünk kint a városban, mert egyrészt olcsóbb, de szoktam néha, mert hiányzik ez a fajta kaja.


És azt ne mond hogy egészséges pár falattal ellenni egész nap.

2015. máj. 20. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!