Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most megcsalt a barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megcsalt a barátnőm, vagy mi történt? :o

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal. Már 4 éves kapcsolatot ápolunk.

Másnap, mikor beértem a suliba,

Megláttam egy másik fiúval csókolózni.... Nem hittem a szememnek. Elköszönt a gyerektől. Azt hitte nem láttam .. Pedig nagyon is. Odamegy hozzám, és azt mondja a képembe. Meghívsz megint BigMac-ra?

-------------------------------------------

Most a leírottak alapján válaszoljatok már nekem.

Most megcsalt,vagy kihasznál? :/

Most látom 2-jára, hogy csókolózik ugyanazzal a gyerekkel.



2015. máj. 20. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha másodjára látod mással csókolózni, akkor mi itt a kérdés?


"Most megcsalt,vagy kihasznál?" Mindkettő!

2015. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
haver, téged csak kihasznál a ribi
2015. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemár.. Ugye csak vicceltek? :/ 4 Éves kapcsolatot csak így elfelejtsek? Na nee..
2015. máj. 20. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj elfelejtened, de akkor el kell fogadnod, hogy te nem kellesz neki. Maximum a pénzed.
2015. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 éven át nem volt ilyen bunkó. De most már nem ír vissza nekem skypen sem. Mérges rám, mert elmeséltem a haverjaimnak, hogy igazából csak 1 voltam neki a többi pasiai közül, bár Joci mondta, hogy ő ismerte őt, mint a tenyerét. És igaza volt. Tényleg kihasznál.. Bár nem is vagyok annyira rosszul. Mert azon a 4 Éven elég sokat gyanakodtam rá,.. Olyan is volt, hogy egy gyerek leszállt a buszról, (nem ismertem) Annyit mondott nekem a csaj hogy csá, mennem kell,. Odament ahhoz a pasashoz aki leszállt a buszról, megfogta a karját, és behúzta a tesiterem mögé. Azt hittem, hogy a báttya vagy stb.. De nem az.
2015. máj. 20. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemár mondd, hogy csak kamu a kérdés és nem vagy ennyire hiszékeny. :D

Az a csaj egy k. cseszett k. rva aki csak kihasznál. Értem én, hogy négy év meg stb de hidd el egy ilyen csajt elveszíteni nem nagy veszteség...

2015. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazad van. Bár még fáj. De továbblépek. Mindig leszart engem, meghívatta magát,.. stb. Volt, mikor kért tőlem 200 FT-ot, mert nem volt elég arra a pénze, hogy megvegye azt a szedres rágógumit, amit ""annyira"" de "annyira" megakart venni.

---------------

Na tessék.. skypen beszéltem beszéltem vele. Most meg sír, hogy ez nem igaz, mást láttam meg, biztos nem ő volt az, fúú.. Biztos olyan hülye vagyok, hogy ne vegyem észre. Főleg, mikor fordult, teljesen látható volt, arca,ruhája,stb. Egyébként is, arról a sok sminkről ami rajta van úgy is, így is felismerem.

4 Évet úgy értem, hogy 1 nap beszéltünk kb. 1 órát. Volt, mikor nem is mertem oda menni hozzá, mert ott voltak azok a fiúk is, akiket mindig láttam vele. Haverjaim is eléggé kiakadtak ez végett.

2015. máj. 20. 19:33
 8/8 anonim válasza:
Meg is csal, ki is használ. Sokat elmond a sztori a mai ifjúság "fejlett" erkölcsi érzékéről...
2015. máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!