Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan akadok ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

A barátom gyakran bulizik "alvás" címszóval, vagy azt mondja hogy az anyjával megy valahova miközbe a haverjaival lóg. Nem értem miért kell hazudni. Nem csípem a haverjait, de soha egyetlen rossz szavam se volt ha velük volt. És nem kérem hogy szóról szóra számoljon be róla hogy mit csinált, de ha egyszer szeretjük egymást akkor nem az lenne a lényeg hogy tudjuk hogy mi van a másikkal?

18/L


2015. máj. 20. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kéne hazudnia mert ahogy látom téged úgysem az zavar ha bulizik, haverjaival van hanem, hogy kamuzik. Beszéld meg vele
2015. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy rohadtul zavar, de sose szóltam miatta és mindig jó pofát vágtam hozzá.
2015. máj. 20. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg lehetne beszélni. Inkább tisztázzátok mert szerintem nem szeretnél évekig jópofát vágni minden hazugságához
2015. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Valószínűleg hiába nem mondtad ki nyíltan, érzi, hogy nem csíped, ha velük van (vagy olyan kapcsolata volt előtted, hogy ezt a titkolózást szokta meg), ezért kamuzik. Viszont fokozottan éreztesd vele, hogy alapvetően nem a tény, hanem a hazugság zavar. Különben csak jobban fogja álcázni.
2015. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!