Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr. White kérdése:

Lányok! Miért van az, hogy idősebb 30-as pasikhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 03:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb,érettebb,szexben is kielégítő,elszakadt már anyuci mellől és vannak fontosaabb dolgok is az életében a haverok.Vannak kivételek a fiatalok közt is,én a nagy többséget írtam.Én személy szerint ezért.
2015. máj. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* mint a haverok,bocsi reggel van:)
2015. máj. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
T.Kérdező!-manapság úgy "szokás"-hogy a "pénz"...-ugye? mi talán én 39 vagyok,a párom 24 éves.Szóval szerintem mi már nem keresgélünk kalandokat,volt annak is ideje.Hogy ez összehozható valami kapuzárással,nem tudom.De! egy fiatalabb lány biztonságban érzi magát,ha rendezett életet élsz,és már valamit letettél az élet asztalára,ehhez bizony évek kellenek...-És ha jönne a kérdés,hogy miért nem magam korabeli?-banális válasz.szeretem és ő is.Öreg apuka vagyok,15 hónaposak az ikreink...TE is megtalálod!!!!! Hidd el.Csak figyelj,lehet ott lesz ahol nem is gondolod!!!
2015. máj. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Apakomplekszus miatt is lehet. Tudat alatt kellen ásni. Vannak erre technikák ha meg akarsz szabadulni ettől.
2015. máj. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vonzódom a harmincasokhoz. Inkább a tőlem 2-3 évvel idősebbek jönnek be.
2015. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Már nem azért, de nézzetek rá a piszka fa tizenéves srácokra manapság mindegy "swag" sapkában csőnadrágban 20kilosan, megértem, hogy az idősebbekhez vonzódsz :D 25/F
2015. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az én párom 37 éves, az előző 21 volt. Nálam nincs olyan hogy csak 20-as vagy csak 30-as pasik jönnek be. Ha valakit megszeretek akkor nem számít hogy hány éves. Bár a mostani párommal sokkal jobb a kapcsolatom. Sokkal érettebb és komolyabb, és nem ilyen "anyuci pici fia" mint az exem volt.

21L

2015. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is a 30-asak jönnek be (meg néhány huszonéves). Én személy szerint azt mondom, hogy a 30-asok sokkal vonzóbbak, szexibbek, pasisabbak, sármosabbak, a kisugárzásuk erőteljesebb és erősebb a szexillatuk is ......meg persze nem éretlen, hülye swag páwagyerekek (de ehhez kell egy jó test és személyiség :3 )
2015. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azonos korúak tetszettek mindég..azért vannak szép emberek a negyvenes-ötvenesek között is..nem véletlen h sok férfinak is bejönnek az ilyen nők, fordítva is igaz persze..

Amúgy ne írd le a pénz és az élettapasztalat vonzósági faktorát sem ..

2015. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!