Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az butasag ha attol felek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az butasag ha attol felek hogy nem fogok vagy fogok nyogni az elso szex kozben? 17/L

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen!

És ha ilyenektől félsz akkor még nem állsz rá készen

2015. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a fiú hallja a hangod, az általában felizgatja őt.
2015. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Olyan örömet fog neked okozni a barátod, hogy úgyis nyögni fogz.:)
2015. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen dolgokon nem kellene, hogy görcsölj, mert teljesen lényegtelen, hogy nyögsz, sóhajtasz, vagy olyan hangosan fogsz kiabálni hogy az utca végén is hallják. Ezt nem te szabályozod, mivel többnyire önkéntelen reakció az aktus közben (na már valaki csak azért nyögdécsel vagy vinnyog, mert ezt várják tőle azt úgy hívják hogy megjátszás és általában csúnya vége van amikor egy lány lebukik, hogy egyébként megjátsza a dolgot.)


Amikor először vagy akárhanyadjára együtt leszel valakivel csak egy dolgod van, hogy élvezd azt ami történik veled és ne figyelj semmi másra, csak a partneredre és arra amit tesz veled. Hogy közben milyen hangok jönnek ki a torkodon teljesen lényegtelen.

2015. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy végigröhögöd az egészet.
2015. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
butaság, ne parázz ezen
2015. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D Én is ilyen gyagyás voltam, mindenféle verzió eszembe jutott, hogy fogok viselkedni, végül tök csöndben voltam, szóhoz se tudtam jutni :D , szóval ne parázz, jön ez majd magától.
2015. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
2%

17 és első szex?

Hm.

Kicsit öreg vagy első szexhez.

2015. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
#8 szerintem meg értékelendő, hogy vannak még 17 éves szűz lányok.. jobb lenne, ha már 13-14 évesen összefeküdt volna valakivel? szerintem egyáltalán nem öreg hozzá:)
2015. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt a döntést szerintem hagyjuk meg a lányoknak, hogy mikor érzik magukat elég érettnek ahhoz, hogy megtegyék. De egyébként nincs az előírva sehol, hogy egy lánynak 18 éves koráig mindenképp legalább egy pasival le kell feküdnie. Ha talál olyat aki felkelti az érdeklődését vagy a vágyát úgyis megteszi, ha nem talál akkor meg minek tenné meg? Csak azért, hogy megfeleljen a többi már nem szűz barátnő vagy a pasik igényeinek a környezetében?
2015. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!