Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit csinálnátok a helyébe?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyébe? A pasija egy lánynak beleszól az öltözködési stílusába

Figyelt kérdés
Megtiltotta neki, hogy hasznájon majót meg jéger nadrágot. Csupán azért, mert nagyon szereti (persze egymást is) és nagyon "vigyáz rá". Ez szerintetek már nem sok egy kicsit? Nem túl szigorúan veszi ezt az egészet? Légyszi, értelmes válaszokat megköszönném!

2015. máj. 23. 07:12
 1/7 anonim válasza:
100%

nekem is ezt mondta a baratom (mindketten 14 evesek vagyunk egy suliba jarunk) de azert mert en imadom a szoknyakat de amigy nem jartam vele addig lehetett olyan szoknya is amibol kint volt a fenekem de azota persze igaza van hogy ne mutogassam magam ennyire...

Ő csak ezert szolt nekem hogy nehogy az legyen hogy valaki megemeli a szoknyat vagy csabito hogy racsapjon vagy ilyenek...

en azt csinaltam hogy a kerdesedre is valaszoljak hogy ,,szot fogadtam" neki es kicsit mashogy alakitottam kicsit hosszabb szoknyat vettem es ugy neki is tetszett...

azt tanacsolom hogy eloszor ne sokat valtoztass az oltozkodesi stilusodon csak kicsit es ha meg utana se tetszik neki akkor beszelgess el vele.... sok sikert a dulore jutashoz remelem tudtam segiteni 😉

2015. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudtál segíteni, de amúgy nem én rólam van szó itt :D :P
2015. máj. 23. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem szeretem, ha valaki meg akarja mondani, mit tehetek és mit nem. Nem a kiscicája vagyok. Nem a riherongya vagyok. Nem az övé vagyok - hanem egy külön ember, aki önszántából állt össze vele. és ugyanilyen könnyen otthagyhatja, ha képtelen felfogni, hogy nem a tulajdona vagyok és azt teszek, ami nekem tetszik.

Először csak finomat szólnék rá, hogy ilyennel ne próbálkozzon. Ha nem tágít? Erősebben. Ha harmadikra sem megy, sarkon fordulok. Nem kell vagy szabad semmit eltűrni, lányok, ami korlátoz titeket a szabadságotokban. Szerettek szoknyát hordani? Hordjatok! Szerettek széttett lábakkal terpeszkedni? Terpeszkedjetek! Szerettek sminkelni? Sminkeljetek, az ég szerelmére! Ő nem ti vagytok, ne csicskuljatok be. Ha szeret, mindenhogyan szeret. És elfogadja, hogy külön személyiségek vagyok, más élettapasztalatokkal, ízléssel, hobbikkal, tehetséggel, szokásokkal.


Visszakanyarodva, "megtiltotta"? Tudod-e... tudja-e itt bárki, hogy ez a bántalmazás kategóriájába tartozik? Meredek? Annak hangozhat elsőre. De attól ez még az. És manipuláció - "mert nagyon szereti", "vigyáz rá". Lószart. Uralkodni akar felette. Ezek csak szép szavak, hogy elvegyék a dolog élét. Nem szabad hagyni az ilyesmit.

2015. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, ha valaki megmondja a párjának, hogy hogyan öltözködjön...


#1: Neked 14 évesen nem kéne pi.csagatyában járkálnod...:))

2015. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ne mondja meg senki, hogy mit vegyek fel. persze, kikérem a barátom véleményét, hogy hogy nézek ki, milyen ez a ruha, de ha elém állna, hogy te most többet nem vehetsz fel ezt meg azt, kiröhögném. egy párkapcsolat nem ilyen, nem szabad egyik félnek sem uralkodnia a másikon. meg lehet beszélni, hogy neki nem tetszik, de megtiltani? na nehogy már.

20L

2015. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én tényleg csak kíváncsiságból kérdeztem! :)
2015. máj. 23. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy az iskolában egyáltalán megengedik, hogy ilyen ruhadarabokban járjanak a gyerekek. Ha az ember szereti a párját, akkor a kedvében akar járni, ilyen téren is, és ha nagyon nem tetszik neki valami, akkor alkalmazkodik hozzá.
2015. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!