Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lefeküdtem a fiúm öccsével,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a fiúm öccsével, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a fiúmmal. Az első közös együttléttel ő akart várni mert még nem volt lánnyal és nem akarta elkapkodni. Egyik este a szüleim elutaztak én meg nem akartam egyedül lenni a házban, ezért áthívtam a fiúm öccsét aki a haverom is egyben. Úgy volt, hogy filmezünk meg dumálunk, de közben jól egymásba gabalyodtunk. Most nem tudom hogy mit csináljak, nagyon félek, hogy kiderül. Mit tegyek szerintetek? 20 éves lány

2015. máj. 23. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Büszke lehetsz magadra.

Szakíts a fiúval ha van még benned gerinc.

2015. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
hát te biztos nem szereted a barátodat. Szakíts vele....na de pont az öccsével? Chhh
2015. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Mond el a fiúdnak. Remélem jól elveri az öccsét is meg téged is. Vagyis téged kétszer.
2015. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 To7ka ***** válasza:
91%

Gyakorlatilag tönkre tetted a srácot, a kapcsolatotok, és az ő testvéri kapcsolatuk. Bár elég instabil volt, ha az öccse belement..

Ha szeretnél még a romok után takarítgatni, lépj le mindkettő életéből. Teljesen. Szerintem a sráccal az egyetlen korrekt amit tehetsz, ha nem mondod el neki. Maximum az öccse miatt, hogy tudja mire számítson. De mindkettővel szakíts meg minden kapcsolatot, és gondolkodj pár hetet a sarokban ülve, hogy milyen ember vagy te...:) Igen sajátos erkölcsi normáid vannak.. Igen sajátosak..

2015. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Nos ez sajnos nem az a kategória hogy 2 év után véletlen összekevered az öccsét a bátyjával, hacsak nem ikrek.

A legjobb amit tehetsz szakítsz mind a kettővel, miután bocsánatot kértél tőlük, és meg sem próbálsz magyarázkodni, mert ezen túl sok magyarázni való nincs.

Hülyeséget csináltál, méghozzá a legnagyobbat amit bárki elkövethet egy másik ember ellen akit szeret. És ez nem a megcsalás ténye, mert az önmagában még nem lenne szörnyű. Megesik. No de a barátod testvérével vagy barátjával lefeküdni, mindegy mi okból történt, TILOS. Házinyúlra nem lövünk.

Szóval ne csodálkozz rajta, ha bármennyire is bánod ezt nem bocsájtja meg neked a barátod. De csak örülhetsz neki, ha egyuttal nem tetted tönkre az ő kettejük testvéri kapcsolatát is. Gondolj csak bele, te meg tudnál-e azok után bizni a hugodban, vagy a nővéredben, vagy a barátnődben, ha az lefekszik a barátoddal a hátad mögött.

2015. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
szexéhesen uncsizol, és áthívsz egy srácot "filmezni". Ha ebből nem hatalmas dugást reméltél, akkor mit?
2015. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Szakíts meg mindkettővel mindenféle kapcsolatot. Ez a legegyszerűbb, és egyben a legkevésbé fájdalmas megoldás is mindenki számára.
2015. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Kamunak hangzik.Áruld már el,ha annyira unatkoztál,miért nem a fiúdat hívtad?Nem értem.Szerintem egy kis tizenéves szórakozik.Hétvége van.Egy 20 éves nem igazán használja azt a szót,hogy "fiúmat."
2015. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 robidy válasza:
41%
Szerintem akkor már ne hagyd ki az apját sem. Már tök mindegy. Had legyen egy jó napja. Nekem is van két fiam. Remélem én vagyok az. :)
2015. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kilences. Akkor már ugyan mindegy ha a focicsapat is jön utána.


No de annyira ne legyünk gonoszak a leányzóval. Lehet csak hibázott. Viszont jó nagy hiba volt. Talán tanul belőle, és többet nem követi el ezt a hibát.

Bár igazából én sem értem, hogy ha egyedül van valaki otthon és van barátja, akkor ha valakivel együtt akar lenni, miért a barátja öccsét hívja át?

De még ezt is vegyük úgy, hogy így alakult a barát nem volt otthon. Dolgozik teszem fel, éjszakás. Ezért átmegy az öccs aki meg barát, ha a srác kezdeményez akkor a leány miért nem mondja azt neki, hogy bocsi, de a bátyáddal járok, nem kellene ezt csinálnunk. Ha meg nem a srác kezdeményez, akkor minek gabalyodni? Tudvalevő, hogy ha egy pasi egy lány összegabalyodik akkor előbb vagy utóbb valahol elhagyják magukról a ruhát és már kész is a probléma. Szóval sok-sok pont van ebben a történetben ahol a hiba elkerülhető lett volna, csak valakinek gondolkodnia kellett volna.


És most tegyük fel hogy igaz a dolog. Sajnos a tény az, hogy ennek ebben a formában nem nagyon lenne szabd megtörténnie egy olyan lány részéről aki szereti a barátját. De ha már megtörtént a dolog, akkor sajnos ezt igazából ilyen formán nem lehet kimagyarázni. Adott két ember, amelyik közül az egyik valószínűleg vágyott a másikra hosszú ideje, a másik meg nem gondolkodott és nem ellenkezett amikor még megtehette volna.

2015. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!