Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elmenjek a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek a barátnőm ballagására?

Figyelt kérdés

A barátnőm most fog ballagni suliból, és a ballagásakor leszünk egy hónaposak és meghívott a ballagására is. A suliban lévőre elmegyek, de ugye hozzájuk is elhívott ahol ottlesznek a rokonjai is meg ilyenek. Szerintetek elmenjek oda is? én még korainak tartom hogy már most ott megismerkedjek mindenkivel... a szüleit már ismerem, velük már találkoztam többször is.

Tanácsok? Ötletek? elkellene mennem? vagy mit mondjak neki?


2015. máj. 23. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha hívott illik elmenni:) ez azt jelenti hogy szeretné ha ott lennél,nincs mitől félni.
2015. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, megbeszélte a szüleivel is, és ha elhívott magukhoz, akkor ne utasítsd vissza.
2015. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha elhivott eleg bunkosag lenne nem elmenni. 18/L
2015. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért ne mennél el? Meghívott. Azt szeretné ha részt vennél élete ezen fontos napján is.

A szülei nem zavarjanak, mert egyrészt előbb vagy utóbb biztosan meg kel ismerkedj velük, de hidd el nem fogják a lányuk ballagási vendégét kimistárolni, ha már egyszer megengedték a lányuknak hogy meghívja a barátját, aki fontos a számára.

2015. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy a szülei meg már ismernek, akkor meg no problem. Ja hogy ott lesz a teljes család? Hidd el ők majd letudják az ismerkedést azzal hogy szia-szia, hallom te vagy ... barátnője, örülök hogy találkoztunk. Aztán ha a kötelező körön túl vagytok szerintem a barátnőd ugyis elvonul veled csendes páros magányotokba, ahol együtt lehettek kicsit kettesben, mert biztosan nem célja, hogy ne legyetek kettesben azon a napon valamennyit.
2015. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De nekem még ez így nagyon új, meg kell mondjam. Hogy ez a nap róla szólna és meghívna engem is, és akkor találkoznék először az összes rokonával, kivéve ugye a szüleit akiket már ismerek és úgy nem vonnám el róla a figyelmet?
2015. máj. 23. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vonnád el róla a figyelmet. Sőt ő akarja hogy ott légy. Az egyik legfontosabb dolog az életében ez a nap, amit szeretne veled megosztani. Szóval tessék elmenni, szépen felöltözve, és amikor bemutat a rokonainak akkor áll mellette büszkén, hogy igen te vagy a barátja, akit annyira fontosnak tart a leányzó, hogy az egyik legfontosabb napját az életének veled szeretné tölteni, szeretné ha mindenki tudná, hogy hozzá tartozol.
2015. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom. Az meg fura lenne ha nem mennék el, és kérdeznék tőle, hol a barátja?!?.... Lehet ez csak az én hülyeségem, szeretem őt nagyon is, és vele is akarok maradni, de ezzel úgyérzem, hogy elköteleződöm mellette, hogy már mindenki ismerne szinte a rokonságából.

Az amúgy gond hogy egy ideig udvaroltam az unokatesójának 1évvel előtte mielőtt Őt megismertem?:D

2015. máj. 23. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:

De meg lehet fogalmazni másképp a kérdést. Te mit gondolnál fordított helyzetben, ha nagyon szeretsz valakit és meghívnád egy olyan eseményre az életedben ami csak egyszer van. Jó tudom lehet ballagni több iskolából is, de akkor is egy korszaknak a végét jelzi ez az életedben, ha te ballagsz. Szerintem ha csak nem lenne a párod épp fertőző beteg, vagy haldokolna, vagy épp lenne több száz kilométerre tőled ahonnan nem tud hazajönni csak úgy, akkor te is elgondolkodnál azon, hogy vajon csak ennyire félt-e vagy más egyáltalán jelentett-e valamit neki a meghívás. És ha csak félelemről van szó, miért nem próbálta meg leküldeni.


Szóval ne bántsd meg azzal, hogy kibúvót keresel és nem mész el. Ha szereted őt és tiszteled, ott van a helyed, mert hozzá tartozol szerinte.

2015. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyi. A multat le kell zárni. Ha az unokatesója is ott lesz, akkor ne maradj vele kettesben. Erre pont a legjobb indokod az, hogy a barátnőddel kell lenned. Amúgy meg gondolom már túl vagytok azon, hogy az ilyesmit megbeszéltétek és lezártátok a múltat. Másrészt szerintem sokkal fontosabb lesz az hogy a barátnőd mellett légy szinte végig, mint az, hogy leülj egy sarokban, mert pont azért hív téged, hogy együtt legyetek. Ha meg ugy érzed szeretnél vele kettesben lenni akkor jelezd a barátnődnek, hogy kicsit vonuljatok félre. Biztosan talál majd módot rá, hogy legyetek kettesben is, amikor már a kötelező köröket mindenki lefutotta a rokonságból.
2015. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!