Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülőként engednétek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként engednétek, hogy lányotok a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
18.születésnapjára egy olyan esti programra kapott jegyet, ami után nem jönne haza, hanem a srácnál aludna. Nem ezt tartom az igazi gondnak, hanem, hogy mindez kedden este van és másnap iskola. Mivel 20 km-re van a rendezvény, ezért inkább érte mennék és itthon aludna. Ennek ő nem nagyon örül. Jogosan? Szülők válaszát is várom.

2015. máj. 23. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen,18 évesen elengedném
2015. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen! még ha fiatalabb is akkor is elengedném
2015. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%
18 évesen szerintem hadd döntse el már ő hogy mit szeretne :)
2015. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem a programra való elengedés a kérdés, hanem az utána való ott alvás, ... iskolaidőben.
2015. máj. 23. 19:25
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen, május van, nincs már olyan komoly tanítás se, hogy baj lenne, hogy egy picivel fáradtabb esetleg. Úgysem akkor tanulna, miután hazaértetek. Nem tudom mennyi onnan az út a suliig, de kösd a lelkére, hogy érjen be időben, és engedd szerintem nyugodtan.:)

Illetve mióta vannak együtt?

2015. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 hónapja. Úgy érzem, vaskalapos vagyok, a mai viszonyokhoz és szokásokhoz képest. Mindig az jut eszembe, hogy az én szüleim keresztben lenyeltek volna, ha ilyen kéréssel álltam volna elő. Őszintén szólva, eszembe sem jutott volna.
2015. máj. 23. 19:29
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Igen.


Alkalmazkodni kell a változó világhoz, nem szabad leragadni a ~30 évvel ezelőtti szokásoknál. Ez neked, meg a lányodnak sem jó.

Egyébként is ha betöltötte a 18. életévét, onnantól neked nem sok beleszólásod van a dologba.

2015. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
"Szülőként engednétek, hogy lányotok a barátjánál aludjon?"- Egyértelműen NEM.
2015. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Hát az utolsónak jó viszonya lehet a lányával :D

Ott alvást is engedném főleg hogy elmúlt 18 éves tehát ő dolga, ha akarnád se nagyon tilthatnád meg neki

2015. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

persze, engedném. még ha 1 napot ki is hagy a suliból, az nem a világvége.

18 éves már, nem 13..

2015. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!