Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye nem hiszi azt hogy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem hiszi azt hogy én csak arra megyek?

Figyelt kérdés

már több mint egy hónapja együtt vagyok barátnőmmel. rákérdeztem hogy ö már gondolkodott-e azon (szex)

kicsit nevetett. aztán mondtam neki hogy nehogy azt hidje hogy én csak arra megyek csak gondoltam lehet beszélni kéne róla, mert gondolom egyszer eljön az az idő. nem felelt semmit. aztán megismételtem hogy nehogy félre értse. erre sem mondott semmit. majd tovább néztük a filmet nevettünk a filmen egyebek. tök átlagos. csak remélem nem hiszi azt vagy nem szívta esetleg mellre.

17/f



2015. máj. 23. 20:06
 1/3 A kérdező kommentje:

én csak azért hiszem azt hogy ő azt gondolja hogy arra megyek mert még csak kb 1 hónapja vagyunk együtt.

csak az nyugtat hogy igazából nem 7 évesek vagyunk, és ez a minimum hogy szóba jön. bár ez az én véleményem. ja és egyáltalán nem sürgetem.

2015. máj. 23. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy azt hiszi de rá értek a sexel addig maradjon a petting
2015. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóba hoztad, tudomásul vette. Nem válaszolt mert valószínűleg még nem érzi úgy, hogy ezt mindenképp meg kell beszéljétek. Vagy csak épp rossz napot fogtál ki. Tudod vannak napok amikor a nőket pont nem érdekli feltétlenül a testiségről való beszélgetés. Adj neki időt.

Aztán ugye ott van, hogy elég relativ az, hogy 1 hónapja vagytok együtt. Ugyanis hogyan egy hónapja? Egy hónapja együtt keltek és fekszetek, vagy egy hónap alatt heti egyszer találkoztok pár órára?

A nők többségének jóval több idő kel ahhoz mint egy férfinak, hogy eljussanak arra a pontra egy kapcsolatban amikor úgy érzik ha kitárulkoznak teljesen, akkor azt jól teszik.

Az alkalom amikor ez szóba kerül és a körülmények is nagyban befolyásolják azt, hogy mit gondol erről.

Mondjuk ha egy romantikus estén kerül elő a téma lehet nyitottabb lesz a dologra, mig ha csak úgy odaveted a kérdést neki, akkor azt gondolja, hogy ez meg vajon miért lett most ennyire fontos neki?

Ne erőltesd a témát. Ha erőlteted akkor tuti azt fogja hinni. Egyébként meg ha nem beszélsz róla, akkor is lehet egyszer megtörténik minden előjel nélkül, csak mert épp olyan passzban elsz, hogy fogékony rá. Sőt az is lehet, hogy nem akar beszélgetni róla. Majd megtörténik ha ott lesz az ideje.

2015. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!