Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatról vélemény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról vélemény?

Figyelt kérdés
Győr- Sopron a táv.. szóval nem nagy dolog.. középsuliba járunk és jövőre végzünk.. bár nem vagyunk együtt.. de megbeszéltük, hogy jó lenne egy helyre járni fősulira, ami már ki is derült, hogy hol lenne jó.. szerintetek?
2015. máj. 24. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, nálam nem működne de ez rajtatok múlik.
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még,de nem is mennék bele.
2015. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A sikeressége azon áll, hogy mennyire hajlandóak a felek a kompromisszumra, áldozatra, tudnak-e huzamosabb időt külön tölteni, eközben hűségesek maradni stb.

Belementem, működik.

2015. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mukodik ha feltetlenul bizol es huseges vagy es szereted a parod. Nem egyszeru de megvannak a maga szepsegei is azert. Az izgulas meg keszulodes a talalkozas elott a programok , a komunikacio nagyon nagyon jol mukodik (mas ugysincs :D) aztan a vita is kevesebb :)

Mi a baratommal tobb mint 3 eve vagyunk egyutt es 3000km a tavolsag csak felevente talalkozunk de napi szinten beszelunk :) nem csrrelnem le ot senkire eso se engem. Ha szeretitek egymast a tavolsag nem akadaly :)

18/L

2015. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es kommentelő:

Gratulálok a kitartásotokhoz és további sok boldogságot Nektek! :) Hatalmas a távolság köztetek, de ebből is látszik, hogy kitartotok egymás mellett és nagyon szeretitek egymást! :)


Kérdező:

Nálunk is működik a távkapcsolat 2 éve és 2 hónapja vagyok abban a szerelmemmel és 200 km-es a távolság. Heti egyszer tudunk pár napra találkozni. Mi ősszel valószínűleg össze fogunk költözni. Ő 30, én pedig 24 vagyok. Ő már dolgozik, én meg most fejezem be a fősulit. Mi is napi szinten beszélgetünk, vagy levelezünk egymással. És nagyon szeretjük egymást! :)


Ha tényleg szeretitek egymást, kitartotok egymás mellett, megbíztok egymásban, akkor működhet! Itt már két személy is tanúsíthatja ezt! :) Beszéljetek sokat és mindenről! :)

2015. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ui.: rosszul írtam, heti egyszer tudunk csak találkozni, PÁR ÓRÁRA, nem pár napra.
2015. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A hölgyemény nem mer bele menni... mit csináljak? semmiképp sem akarom ráerőltetni.. de nekem ő szívem csücske
2015. máj. 24. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért nem akar belemenni? Legalább próbáljátok meg, nincs mit veszítenetek!

Beszéljétek meg a dolgot. De ha tényleg nem akarja, akkor nem tudsz mint tenni. Muszáj leszel elengedni, mivel nem tudod rákényszeríteni erre.

2015. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert neki kell a mindennapi szeretet és törődés
2015. máj. 24. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:

#5 koszi es nektek is tovabbi sok boldogsagot es szerencses osszekoltozest!


Kerdezo: A minden napos szeretetet es torodest igy is meglehet adni a parodnak :) persze nem a szokvanyos modon decigy a talalkozok meg kulonlegesebbek. Ha akarod meseld el neki az en es az #5 valaszolo peldajat :) egy probat meger ha szeretitek egymast!

18/L #4 voltam

2015. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!