Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 130 kilósan ki tudok alakítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

130 kilósan ki tudok alakítani egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 180 cm és 130 kg, azonban ez javarészt zsír, ugyanis ülő életmódot folytatok..

Szerintetek ezzel az adottsággal sok lány számára a tiltólistára kerülök?


2015. máj. 25. 10:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
persze! egy hamburgerrel!
2015. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs sok pénzed, sajnos a lányok nem úgy fognak rád nézni mint egy nagy macira hanem mint egy kövér disznóra, már ne haragudj. A 100 kiló is olyan 195cm körül kezd jól kinézni, szóval irány az edző terem.
2015. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Én 170 cm voltam, 100 kilóval... +szemüveges és ronda

Nagy szerencsém volt, találtam magamnak egy lányt, aki nem nevetett ki, hanem segített... Belémszeretett a személyiségembe, ami lányoknál nem túl gyakori... Persze, a külső vonzereje is fontos, szóval el kellett járnom kondizni és egészségesen kellett étkeznem :D. Azóta persze lefogytam, és az önbizalmam is visszajött, hála a barátnőmnek :).

3 éve vagyunk együtt.

Lehet, nekem szerencsém volt, nem tudom.

Kitartást!

20/F

2015. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

Gazdag se vagyok, mielőtt néhány b@rom félreértelmezné.

2015. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kezdj el sportolni, edzeni, te is jobban fogod érezni magadat!
2015. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, esélyed van rá, de...

Szóval állj neki mozogni, nagyon nehéz lesz, és lassú.

Nem kellenek a "de"-k!

18 éves vagy, most rááldozol 2 évet, és 20-21 éves korodra már megalkuvás nélkül lehet párod. Ha most elkezded ezt tologatni, meg "jólérzemmagamígy" meg "nemkellnő" meg ilyenek, akkor később fogsz nekiállni, de neki fogsz.

Vagy találj ki valami újat, és gazdagodj meg, úgy, míg a pénzed tart, lesz nőd is :)

Inkább azért a rendbeszedésedet kellene célba venned (bár amellett sose árt ha van egy kis vagyonod is...)

Nem türelmetlenül, nem egyik napról a másikra. Szépen nekiállsz és elkezded az életmódodat megváltoztatni. Odafigyelsz az étkezésekre, számolod a mennyiségeket, és elkezdesz valamit mozogni.

Aztán az esetleges nasik helyett meg elmész emberekkel találkozni és beszélgetni, hogy ne az evésen járjon az agyad.

Ha maradsz inkább így, akkor az évek múlásával (és kg-ok gyarapodásával) szépen felőrlöd és tönkreteszed magad.


Tapasztalat.

2015. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nálad nem az a baj, hogy találsz-e partnert, hanem az, hogymilyen egészséged most és milyen lesz pár év múlva.

Találsz esetleg magadnak egy szintén kövér lányt és élitek kövér életetket. Majd mikor gyereket akartok, órisái próblémák, a lány majd, mindennek elmondja az orvosokat mert nem tudnak segíteni, pedig csak a súlyotokkal lesz próbléma.

Aztán 30 évesen szív és errendszeri bajok, 40 évesen meg már óriási egészségügyi bajok.


Szerintem, ha a súlyodat látod akkor tegyél ellene. Nem fogyozni kell, hanem beállni egy 2000 kalóriás étrendre. Normál mozgást végezni, bicajozni, sétálni... A legfontosabb, hogy 130 kg-nál nem kell fogyozni egy 30 kg-tol 1 év alatt meg tudsz szabadulni, ha az étel mennyiségre figyelsz, és hétvégén felpattansz a bicajra.

2015. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esélytelen, mert minden lánynak csak a külső számít. Fogyj le!
2015. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Yorxun Yorxun válasza:

> 130 kilósan ki tudok alakítani egy pàrkapcsolatot?


Igen, miután lefogytál.

2015. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha fogysz 50 kg-ot,akkor simán.
2015. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!